Zmiana dnia w rozkładzie przystanku+inne

avatar
mmb | 2009-05-24 21:53

1. Proponuję wstawienie możliwości zmiany dnia przy wyszukiwaniu rozkładów danego przystanku. Obecnie aplikacja pokazuje rozkład tylko na dzisiaj. Jeśli chcemy sprawdzić rozkład na inny dzień, musimy ręcznie sprawdzać po kolei wszystkie linie odjeżdżające z tego przystanku.
2. Nie wiem czy to tylko w moim telefonie tak jest, ale m.in. przy wyszukiwaniu rozkładu linii ("podaj nazwę linii") nie działa zatwierdzanie za pomocą joysticka telefonu. Poza tym po wpisaniu numeru linii muszę nacisnąć "wybierz", po czym pojawia się menu z 2 opcjami: "maska alfanumeryczna" i "ok", a "ok" jest dopiero na drugim miejscu - muszę za każdym razem przełączyć na ok, czasem mi się myli i wybieram maskę alfanumeryczną. Mam Samsunga J700. Nie wiem niestety czy można to jakoś rozwiązać

avatar
admin | 2009-05-29 09:40

Ad 1. Dzień tygodnia można zmienić korzystając z opcji "Ustawienia czasu"
Ad 2. Tak jest specyfika Javy, że nie obsługuje wszystkich skrótów klawiszowych.

avatar
MarCo | 2009-05-30 14:25

1. Tym niemniej jest to dosyć uciążliwe :/ Najlepiej jakby się dało wybierać zmianę czasu z poziomu dowolnego menu (rozkład linii, rozkład przystanku, czy też połączenia). Przykład: Jadę z A do C z przesiadką w B. Jest mi wszystko jedno co podjedzie. Wybieram po kolei pasującą linię, sprawdzam o jakim czasie będę w B jeśli z A wyjadę o pewnej godzinie, w B wybieram rozkłąd przystanku i... muszę całkiem wyjść do głównego menu, żeby sobie zmienić godzinę, a potem powórnie przejść całą ściażkę wyboru linii, przystanków, itd.
2. Nie wydaje mi się, żeby to zależało do Javy. Teraz w SE c510 mam tak jak opisał mmb, wcześniej w SE k510 miałem tak jak powinno działać (pod lewym klawiszem Edytuj, pod joystickiem Wybierz, a pod prawym Opcje -> Wstecz+Maska alfanumeryczna). I niestety trochę to drażni.

avatar
sanches1000 | 2010-01-02 01:42

W programie brak możliwości edycji rozkładu dla danego przystanku. Często zdarza się, że rozkłądd jazdy nie zgadza się z rozkładem na słupku. Wtedy chciałbym spisać kilka autobusów i poprawić rozkład, który jest w mmpk.

avatar
suchy | 2010-01-04 04:11

W programie brak możliwości edycji rozkładu dla danego przystanku. Często zdarza się, że rozkłądd jazdy nie zgadza się z rozkładem na słupku. Wtedy chciałbym spisać kilka autobusów i poprawić rozkład, który jest w mmpk.Od tego jest admin, żeby takie poprawki nanosić, trzeba tylko napisać w temacie "błędy w rozkładzie" jaka linia i w którym miejscu ma błąd i admin takowy błąd napewno poprawi. A nie że tylko ty sobie poprawisz u siebie, a cała reszta użytkowników będzie miała zły rozkład w swoich telefonach, bo nie zauważą że coś się nie zgadza ze słupkiem.