Ulubione linie - i jeszcze coś

avatar
-=tex=- | 2010-08-07 13:08

Ostatnio jechałem autobusem i wpadłem na pomysł zrobienia takiej opcji "Ulubione linie". Dokładnie takie coś jak ulubione przystanki. Co Wy na to i oczywiście Admin?

avatar
user1 | 2010-08-09 10:42

Z forum http://www.mmpk.info/forum/viewtopic.php?f=5&t=687:

Moja propozycja modyfikacji jest taka, zeby do "Ulubionych przystanków" mozna bylo faktycznie dodac rozklad na danym przystanku (wszystkich linii lub ewentualnie tylko zdefiniowanych przez użytkownika), a nie tylko jednej. W obecnej postaci funkcjonalność "Ulubionych..." nie rozni sie zbytnio od "Polaczen". Oczywiscie wtedy trzebaby tez odroznic przystanki o tej samej nazwie, zeby do "Ulubionych..." dodac tylko jeden wybrany.
Przyłączam się do tej propozycji.
A obecna funkcja mogłaby się nazywać "Ulubione linie".
Przyłączam się do tej propozycji.

Wynikałoby z tego, że wolisz, żeby obecna funkcja (wyświetlanie wybranych rozkładów linii) nazywała się "Ulubione linie", a "Ulubione przystanki" wyświetlałyby wybrane rozkłady przystanków. Więc co masz na myśli w poście powyżej?

avatar
-=tex=- | 2010-08-09 12:15

Nie pamiętałem tego tematu co zacytowałeś, dzięki. O co mi chodzi? O stworzenie Ulubione linie na takiej samej zasadzie jak ulubione przystanki. Można było by zrobić w menu Opcje Ulubione a niej dwie kategorie, Linie i Przystanki. Dokładnie o to mi chodzi.

i jeszcze takie coś chce zaproponować. Dało by się poszerzyć pasek przewijania? W mojej Nokii 5230 trochę trudno go "złapać".