Rozkład przystanku - kierunek

avatar
kondi89 | 2009-05-14 14:15

Mam propozycję wprowadzenia możliwości wyboru kierunku dla konkretnego przystanku w "Rozkładzie przystanku", np. chcę dojechać z domu do centrum miasta więc rzecz jasna obchodzą mnie tylko odjazdy z przystanku w kierunku centrum. Dlatego w "Rozkładzie przystanku" wyświetlany mógłby być losowy kierunek a zmiany można by było dokonać przez "Więcej -> Kierunek przeciwny". W "Więcej" mogłoby pozostać opcja "Obydwa kierunki", dla tych którym aktualna wersja odpowiada :)

@admin: Czy jest szansa na wprowadzenie takiej możliwości? W przypadkach gdy chce się szybko sprawdzić odjazdy trzeba głowić się, który kierunek jest "nasz", a także lista odjazdów staje się mniej przejrzysta

avatar
zielak | 2009-05-14 16:09

Też miałem taki pomysł, ale okazało się, że już istnieje taka możliwość (http://www.mmpk.info/forum/viewtopic.php?f=5&t=318&p=1002#p1002). Zamiast Rozkładu przystanku wybierz Połączenia, utwórz pasujące połączenia Pojedynczych linii z danego przystanku, a z nich stwórz Połączenie równoległe. Trzeba się tylko trochę napracować, aby stworzyć pełną listę.