"Multiple installation not supported" na LG

avatar
majaimaja | 2011-05-18 19:41

Witam,
Używam mMPK jeszcze od czasu kiedy wersja PRO była za darmo ;).

Jakiś czas temu zmieniłam telefon na LG GX 500. Instalowałam aplikację bez problemów (wersja PRO), aktualizowałam również (nawet z poziomu aplikacji) i nie było problemów. Aż do teraz. Używam rozkładu jazdy dla miasta Bydgoszcz i przy zmianie z dnia 12.05.2011 o jakiejkolwiek aktualizacji z poziomu telefonu nie mogło być mowy. Albo nie pobierało pliku, albo wyskakiwało "Multiple installation not supported". Jednak po usilnych próbach (bodajże trzech) udało mi się wgrać tę aplikację z komputera (po pobraniu na dysk).

Dzisiaj, gdy jest wersja z dnia 17.05.2011 już nawet to nie działa. Plik rozkładu pobiera, ale przy próbie instalacji (z telefonu jak i komputera) znów wywala "Multiple installation not supported". Nawet usunęłam poprzednią wersję aplikacji i nic. Abonament mam opłacony do przyszłego roku i byłoby mi bardzo przykro, jakby się nagle okazało, że muszę wrócić do aplikacji bydgoskiego ZDMiKP.

Jeśli ktoś miał taki problem lub wie jak go rozwiązać, proszę niech napisze.

Dodam, że przekopałam google w tej sprawie i znalazłam tylko dwa wątki: jeden po angielsku, drugi po portugalsku i żaden nie rozwiązywał mojego problemu :/

Okazało się, że nie mogę już zainstalować żadnej aplikacji na ten telefon. Poszedł e-mail do supportu LG (zresztą nie pierwszy). Jak będę znała rozwiązanie uaktualnię wątek.