Propozycja modyfikacji oraz dwa błędy

avatar
danjablo1 | 2009-08-20 20:40

Chciałbym zgłosić kilka spraw:

1. PROPOZYCJA MODYFIKACJI: Czy byłaby możliwość rozszerzenia funkcjonalności tak, aby program wyszukiwał połączenia z więcej niż 1 przesiadką, np. z 2 przesiadkami, gdyż do niektórych odległych miejsc miasta (w moim przypadku Bydgoszczy) z jedną przesiadką nie można dojechać.

2. BŁĄD TECHNICZNY: W przypadku linii, które mają dwa różne przebiegi (w Bydgoszczy np. 71), kiedy wybierzemy opcję "Pokaż kurs" zawsze pokazują się przystaki z jednego przebiegu linii (dla 71 - Rekinowa). Kiedy wybierzemy kurs z pierwszego przebiegu (Rekinowa) wszystko jest w porządku, ale kiedy wybierzemy kurs z drugiego przebiegu (Niklowa), nadal pokazują się przystanki z pierwszego przebiegu, a że dany kurs na nich się nie zatrzymuje brakuje informacji o godzinach.

3. BŁĄD MERYTORYCZNY: Dla rozkładu bydgoskiego w przypadku alternatywnego przebiegu linii 69 (czyli "Tatrzańskie (2)" i "Błonie (2)" w momencie wyboru "Rozkład linii" brakuje przystanku "Centrum Onkologii", mimo że na stronie http://www.zdmikp.bygoszcz.pl taki się znajduje.

I sprawa ostatnia. Program i tak jest genialny i o wiele lepszy niż odpowiednik oferowany przez lokalny zakład komunikacji miejskiej. Tak trzymać!

Pozdrawia użytkownik z Bydgoszczy - Daniel