planowanie przejazdu i cennik

avatar
raflos | 2012-12-03 13:30

Moja propozycja to wyliczenie ceny przejazdu na podstawie trasy i czasu przejazdu. Przy czym np. w Krakowie żeby w opcjach można było wpisać na jaką linię ma się ewentualnie kartę. Wtedy program mógłby uwzględniać optymalne połączenie z ewentualnymi dopłatami poza trasą (bilet czasowy. Na bilecie okresowym na jedną linię w Krakowie można dojechać poza trasę (np. jakąś inną linią której odcinek na trasie jest wspólny). Aplikacja byłaby wtedy inteligentniejsza od jakdojade itp. ;) nikt jeszcze takiego prostego ułatwienia nie stworzył (konkurent podaje tylko czas przejazdu i opłatę za bilet, nie uwzględniając przy tym w opcjach np. posiadania przejazdówki na jedną, czy nawet dwie linie a tym bardziej - tu byłaby innowacyjność - jakby program umiał podpowiedzieć gdzie można byłoby skorzystać z przejazdu na przystanek poza trasę i analogicznie przystanek do trasy). Brzmi to może ciężko, ale myślę, że niektórzy załapią i ta funkcja byłaby baaardzo przydatna (oczywiście jak najbardziej mogłaby być połączona z funkcją kup/dokup bilet z aplikacji).

P.S. Wielka szkoda, że na Symbiana ta aplikacja nie jest tworzona w takiej formie jak na inne smartfony.. Może czas oddać zacofaną wersję Symbianową w wersji PRO za darmo? Jej użyteczność jest trzy-5 razy gorsza od smartfonowych, a za program trzeba płacić tyle samo, dla mnie stanowczo za drogo i już z PRO dla javy nie skorzystam pewnie.

avatar
nuta | 2012-12-05 20:27

Brzmi to może ciężko, ale myślę, że niektórzy załapią i ta funkcja byłaby baaardzo przydatna (oczywiście jak najbardziej mogłaby być połączona z funkcją kup/dokup bilet z aplikacji).

P.S. Wielka szkoda, że na Symbiana ta aplikacja nie jest tworzona w takiej formie jak na inne smartfony.. Może czas oddać zacofaną wersję Symbianową w wersji PRO za darmo? Jej użyteczność jest trzy-5 razy gorsza od smartfonowych, a za program trzeba płacić tyle samo, dla mnie stanowczo za drogo i już z PRO dla javy nie skorzystam pewnie.
Niektórzy to może i załapią ale ja nie załapałam i uważam taką opcję za zbędną. Chyba każdy umie sobie kupić bilet i sasować bez wskazówek aplikacji za ile to powinien zrobić.
Jak dla mnie użyteczność PRO dla javy jest bardzo wysoka i chętnie zapłacę za kolejny rok a kolegi nikt nie zmusza. Proponuję sobie kupić innego smartfona skoro na inne aplikacja jest 5 razy lepsza :) Wydajecie miesięcznie na piwo, papierosy i inne używki więcej niż tu za ROK używania takiej fajnej aplikacji i jeszcze źle.

avatar
raflos | 2012-12-10 22:43

Niektórzy to może i załapią ale ja nie załapałam i uważam taką opcję za zbędną.
Jak nie załapałeś, to po co odpisujesz? ;)

Chyba każdy umie sobie kupić bilet i sasować bez wskazówek aplikacji za ile to powinien zrobić.
Jasne, że umie, ale czasem takie wyliczenia mogą przynieść sporą oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Zwłaszcza jak się nie zna miasta - pobierasz aplikację, która wskaże ci jak jechać najkrócej, najszybciej i najtaniej. Trochę sztucznej inteligencji nigdy za wiele.

Jak dla mnie użyteczność PRO dla javy jest bardzo wysoka i chętnie zapłacę za kolejny rok a kolegi nikt nie zmusza.
Też bym zapłacił, jakby się kilka znajomych zrzuciło, ale takie praktyki nie są w porządku wobec autora programu (i nie tylko), dlatego za słuszniejsze uważam obniżenie ceny wersji java (pro) lub jakieś promocyjne pobieranie za udostępnianie rozkładów dodatkowych linii itp. (może Groupon)? ;p

Proponuję sobie kupić innego smartfona skoro na inne aplikacja jest 5 razy lepsza
Dla mnie liczy się Symbian i żaden Android nie jest mi potrzebny.. Ubiolewam, że nie ma wersji z funkcjami (mapami) jakie są tworzone na pozostałe smartfony - stąd oceniłem funkcjonalność wersji java kilkakrotnie słabiej od tej "smartfonowej" (brak map, wyszukiwania lokalizacji przystanków i położenia użytkownika itp.).

Wydajecie miesięcznie na piwo, papierosy i inne używki więcej niż tu za ROK używania takiej fajnej aplikacji i jeszcze źle.
Wydajemy? Za siebie napiszę- nie piję, nie palę, nie ćpam itd. :) po knajpach też się nie włóczę, czasem daję zarobić artystom - na koncertach.. ale to już nie używka, tylko rozrywka, używek nie stosuję, zwiesz mnie kolegą a nic o mnie nie wiesz hehe, pozdrawiam inteligenta.

avatar
admin | 2012-12-11 09:09

jakieś promocyjne pobieranie za udostępnianie rozkładów dodatkowych linii itp.
Zapraszamy do zapoznania się z programem partnerskim http://www.mmpk.info/program_partnerski,70,.html

avatar
raflos | 2012-12-11 17:58

Adminie, zapoznałem się, niestety nigdy nie skorzystałem z punktów partnerskich, bo ich wcześniej nie było ;) Ostatnio otrzymałem punkt za współrzędne przystanku i jeden punkcik zawsze miałem na koncie mimo, że za pierwsze ściągnięcie miałem mieć 2 pkt i tyle samo za rejestracje (ale konto założyłem zanim powstał program partnerski i pewnie stąd nie dostałem za to punktów-jedynie za odsyłanie prywatnego linku do aplikacji kiedy dostałem 1 pkt) :P szkoda, że tylko za opłacanie wersji pro są punkty, a za dodanie nowych linii już nie. Bezsensu jest mi zakładać nowe konto by zbierać punkty, 4 na start i kilka za współrzędne by raz na jakiś czas sobie pobrać wersje pro ;).

avatar
honey | 2013-08-20 13:26

i would like to appreciate you for sharing such a great info with us

___________________
Download the 350-030 guide to learn the photoshop basics. Learn how to create beautiful images using 70-649 tutorials and 642-902 braindumps dumps by expert professionals ,good luck.