Możliwość zapisu koordynatów GPS na karcie SD

avatar
krzysztofci | 2012-05-31 14:33

Witam to jest mój pierwszy post na forum mmpk. Chciałbym zgłosić propozycje dodania możliwości zapisu danych GPS przystanków, które nie zostały zweryfikowane a więc i nie zostały dodane do aktualnej mapy programu. Opcja ta bardzo przydała by się osobom z mniejszych miejscowości, gdzie chętnych do pomocy przy rozwijaniu map jest oczywiście dużo mniej niż w większych aglomeracjach. Osobiście dodałem już pare przystanków, lecz brak możliwości zapisu i zbyt wolne dodawanie przystanków, powstrzymuje mnie przed zmianą oprogramowania telefonu, który coraz częściej odmawia mi posłuszeństwa. Spora grupa osób używających telefonów opartych na android os używa custom romów, są to osoby dość często zmieniające oprogramowanie telefonu, ta grupa osób z takiej opcji z chęcią by skorzystała z opcji zapisu danych gps.

Jeśli istnieje możliwość zachowania tych danych w celu poźniejszego dodania ich do mowo zainstalowanego programu to proszę o instrukcje.

Mam nadzieje że pomysł dodania tej opcji znajdzie poparcie wsród użytkowników forum.

Życzę owocnej pracy przy programie.
Ps. Czy nie łatwiej było by po prostu dodać dane gps z systemu gps autobusów jeżdzących po mieście?

avatar
admin | 2012-06-01 14:02

Wszystkie dane łącznie ze współrzędnymi GPS są zapisywane w katalogu mobilempk na karcie SD (lub pamięci telefonu jeśli taka opcja została wybrana w aplikacji)

Skopiowanie tego katalogu powinno rozwiązać problem.