Kolejność połączeń

avatar
ichiban | 2008-12-19 10:53

Witam
Bardzo przydałaby się możliwość zmiany pozycji zdefiniowanego połączenia na liście. Na razie jest tak, że są pokazywane w kolejności utworzenia.
Pozdrawiam

avatar
kondi89 | 2009-11-06 09:28

Czemu w Edytorze Połączeń na stronie zostaje zaburzona kolejność wprowadzonych przeze mnie połączeń? Nie jest to nawet kolejność alfabetyczna.. Byłaby możliwość samodzielnego ustalania tej kolejności?

avatar
alesz | 2009-11-12 19:10

Przyłączam się do tej propozycji. Ustalenie własnej kolejności połączeń na liście jest bardzo potrzebne. Już parę razy zdarzyło mi się usuwać połączenia, żeby zmieścić jakieś wcześniej na liście. A może jest taka możliwość już teraz bez usuwania połączeń? Po wprowadzeniu edytora w przeglądarce połączenia edytuje się łatwiej, ale nadal jest sporo roboty, jeżeli chce się mieć wszystkie pod ręką. A na dodatek co jakiś czas lista w edytorze zmienia swoją kolejność. Naprawdę nie wiem dlaczego i jak to działa. Może to z powodu używania na różnych komputerach, w różnych przeglądarkach i systemach? Takie miałem wrażenie jednego razu, ale bardzo dalekie od pewności.

avatar
p0wer | 2009-11-21 14:28

Właśnie bawię się edytorem połączeń na stronie. Pomijam fakt że można się było obejść bez Javy aby zbudować taką aplikację.
Według mojego odczucia, edytor na stronie mógłby mieć większy potencjał niż ten z aplikacji komórkowej. Tutaj mamy myszkę, mamy więcej miejsca, można zrobić znacznie więcej w tym samym czasie. A jednak został tutaj żywcem przeniesiony ten sam edytor co w aplikacji mmpk. Z tymi samymi problemami, jak na przykład rzeczona kolejność połączeń. Zdecydowałem się spróbować skorzystać z edytora połączeń przez WWW z dwóch powodów, pierwszy to download gotowej aplikacji na komórkę z moimi połączeniami. Drugi to nadzieja na prostsze definiowanie i przenoszenie połączeń. Szkoda że tak nie jest. Powinna być możliwość przeniesienia połączenia z jednego miejsca w drzewku na drugie, a także zmiana kolejności połączeń. Ponieważ temat dotyczy tylko kolejności, na tym zakończę.

avatar
admin | 2009-12-15 10:08

Dziękujemy za wszystkie uwagi.
Odnośnie "samozmieniającej" się kolejności to poprawiliśmy wczoraj ten błąd
i już takie zjawisko nie powinno mieć miejsca.
Jeśli chodzi o definiowanie własnej kolejności to już nad tym pracujemy i niebawem będzie taka możliwość.