Błąd związany zaktualnie nieistniejąca linią 2 w Szczecinie.

avatar
olesio | 2014-10-06 09:24

Szanowni Państwo.

W najnowszej stabilnej wersji aplikacji MMPK na Androida pobranej z Google Play i używanej wcześniej w poprzednich wersjach. A uruchomionej na tablecie Pentagram TAB 8.0. Wczoraj będąc w pracy wieczorem zauważyłem dziwny błąd (?).

Mianowicie gdy funkcjonowała tymczasowo nieistniejąca linia tramwajowa "2" w Szczecinie dosyć często sprawdzałem jej rozkłąd. Toteż znajduje się ona pokolorowana na czerwono w widoku linii. Nadal można ją wybrać. Po jej wybraniu w dzień dziela mamy jakąś nieistniejąca trasę z Dworca Niebuszewo do Gocławia i odjazdy tuż przed 20:00 przy sprawdzeniu przystanku Niemcewicza w kierunku od dworca. Myślałem, że linia ta powróciła tymczasowo, ale według http://zditm.szczecin.pl/rozklady/index.html nadal jej nie ma.

Także jest to chyba jakiś bład. Przy zmianie dnia na inny niż niedziela, wybierając ponownie linię "2" pokazała się informacja, że istnieje rozkład dlatej lini tylko dla dnia niedziela. Mam aktualny rozkłąd, sprawdzałęm po ponownym uruchamianiu aplikacji. Prosił bym o zbadanie sprawy i poprawienie by nieistniejącej linii nie było na liście lub jako historii.

avatar
admin | 2014-10-06 14:59

Dziękujemy za informację. Wyjaśnimy te sprawę.