Rozkład jazdy na telefon komórkowy

Rozkład jazdy komunikacji miejskiej wszędzie tam gdzie go potrzebujesz...

Co nowego?

Nowa wersja 2.18.710 już w Google Play

Android Nowa wersja aplikacji została udostępniona w Google Play. W tej wersji aplikacji dodaliśmy ciemny motyw. Uruchamia się automatycznie jeśli w urządzeniu jest włączony ciemny motyw. Można go również włączyć ręcznie w ustawieniach aplikacji. Przy okazji odświeżyliśmy wygląd większości ekranów i zoptymalizowaliśmy działanie aplikacji.

Nowa wersja BETA 2.18.692

Android W tej wersji aplikacji dodaliśmy ciemny motyw. Uruchamia się automatycznie jeśli w urządzeniu jest włączony ciemny motyw. Można go również włączyć ręcznie w ustawieniach aplikacji. Przy okazji odświeżyliśmy wygląd większości ekranów i zoptymalizowaliśmy działanie aplikacji.

Aplikację można pobrać z naszej strony.

Nowa wersja 2.17.676 już w Google Play

Android Nowa wersja aplikacji została udostępniona w Google Play. W tej wersji aplikacji przebudowaliśmy ekran wyszukiwania przystanków oraz poprawiliśmy kilka błędów i zoptymalizowaliśmy działanie aplikacji.

Kraków, Lublin i Łódź LIVE

Od dziś w aplikacji mobileMPK rozkład jazdy Krakowa, Łodzi i Lublina wzbogacił się o prezentację opóźnień i pozycji autobusów a czasie rzeczywistym. Do tej pory w Krakowie dane GPS były dostępne tylko dla tramwajów. Od teraz są dostępne również dla autobusów. Funkcja LIVE jest już dostępna w 10 miastach i aglomeracjach: Białystok, Bielsko-Biała, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Kraków, Lublin, Łódź, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Połączenie Tych z GOP

Od 1 stycznia 2019 roku Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia przejmuje organizację komunikacji publicznej na terenie miast należących do związku. ZTM staje się jedynym organizatorem transportu, łącząc dotychczasowych trzech organizatorów – Komunikacyjny Związek Komunalny GOP, Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach oraz Międzygminny Związek Komunikacji Pasażerskiej w Tarnowskich Górach. Z tego powodu rozkład jazdy Tych w naszej aplikacji został połączony z rozkładem GOP. Prosimy o pobranie i korzystanie z rozkładu GOP. Rozkład jazdy Tych nie będzie już aktualizowany a niebawem zostanie usunięty.