Płatności za wersję PRO

Komentarze i opinie o zmianach wprowadzonych na stronie i w aplikacji.

Re: Płatności za wersję PRO

Postprzez S. P. w Śro Wrz 15, 2010 6:48 pm

5 zł to internet w Erze bez limitu danych (po przekroczeniu 5 MB jest spowalniany) - wiec wole sobie go wykupić i w necie na stronach ZTMów sprawdzać rozkłady - zawsze aktualne i bez błędów!
S. P.

Dołączenie: Sob Lut 06, 2010 8:19 pm
Miejscowość: Lublin

Postprzez sdsi w Śro Wrz 15, 2010 7:56 pm

Mili Państwo - obejrzyjcie sobie te dwa linki:

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/int ... oogle.aspx
http://www.google.com/mobile/goggles/#text

Jeszcze chwila i Google załatwi nam rozkłady mpk po wszystko po swojemu - ładnie, skutecznie, wygodnie, kompleksowo i darmowo. I zmiecie wszystkich.

Warunek jeden - Android lub ew. iPhone.

Pozdrawiam,
sdsi

Dołączenie: Sob Wrz 11, 2010 4:56 pm

Postprzez Krakus51 w Czw Wrz 16, 2010 12:16 pm

Ponieważ wiele już o tym napisano nie mam zamiaru się powtarzać. Sposób płacenia i cena za każdą aktualizacje jest nie do przyjęcia dla mnie. Dlatego tez odpuściłem sobie tą aplikacje. Szukałem czegoś innego i znalazłem :) to Itiner ( http://www.itiner.pl/pl/welcome/index ) bije na głowę tą aplikację, jest darmowy, o wiele bardziej rozbudowany. Można też aktualizować przez Wi-Fi (o ile jest w telefonie) Jedyna wada to że dość wolno działa u mnie na Noki N95 8GB kilkanaście sekund muszę czekać na uruchomienie aplikacji. Ale za to możliwość ustalenia miejsca za pomocą GPS i szukania połączeń z tego miejsca jest super :)
Krakus51

Dołączenie: Pią Gru 12, 2008 9:18 am

Postprzez fafik w Pią Wrz 17, 2010 11:46 am

Niestety nie jest ona dobra dla każdego...
Jak dla mnie brakuje Lublina tam.
fafik

Dołączenie: Sob Paź 11, 2008 5:21 pm

Postprzez m_duke w Pią Wrz 17, 2010 12:34 pm

Witam.

RAZ) Musicie mieć teraz niezły stres w firmie, chyba jednak aż takiej reakcji się nie spodziewaliście...jeszcze ktoś chyba robi dobrą minę do złej gry i uspokaja że to chwilowe :) Jasne...

DWA) Dodajcie w widocznym miejscu na stronie numer SMSa na który trzeba płacić, bo szukanie go jeszcze po całej stronie to już gruba przesada i zakrawa na upokorzenie.

TRZY) Zrobiliście świetną reklamę dla ITinera i rozpoczęliście im jeszcze taki marketing szeptany że pozazdrościć... Już się nie zastanawiajcie tylko kupujcie moduł do płatności na konta i wrzucajcie go na serwer. Zróbcie promocje roczne, półroczne i kwartalne i zróbcie to dzisiaj zanim zepsujecie taki świetny projekt do reszty.

Pozdrawiam , życzę najlepszego i DO ROBOTY Panowie
m_duke

Dołączenie: Wto Maj 18, 2010 10:07 am

Postprzez adas w Pią Wrz 17, 2010 12:45 pm

W innym wątku admin napisał takie coś:
admin napisał(a):Otrzymujemy wiele maili w sprawie wprowadzenia innych kanałów płatności. Chcielibyśmy wszystkich poinformować, że nowe kanały zostaną wprowadzone. Z przyczyn formalnych trochę to potrwa, ale na pewno będą.

viewtopic.php?f=16&t=1169
adas | [link:http://adas.jogger.pl]adas@dziugger[/link] | Wyślij list: [link:http://kolej.wikidot.com/blog:piszemy-listy-w-sprawie-wspolnego-biletu]wspólny bilet w GOP-ie[/link]
adas

Dołączenie: Czw Lip 09, 2009 11:01 pm
Miejscowość: Tarnowskie Góry

Postprzez txiki w Pią Wrz 17, 2010 10:29 pm

Dla mnie Itiner nie jest ŻADNĄ konkurencją dla mMPK, ponieważ nie ma wsparcia dla telefonów z dotykowym i obrotowym ekranem, przez co aplikacja zajmuje 1/3 ekranu a resztę wirtualne przyciski. Kompletnie bezużyteczna na mojej Nokii 5800 XM...
txiki

Dołączenie: Pią Wrz 17, 2010 10:26 pm

Postprzez Krakus51 w Sob Wrz 18, 2010 9:06 am

txiki napisał(a):Dla mnie Itiner nie jest ŻADNĄ konkurencją dla mMPK, ponieważ nie ma wsparcia dla telefonów z dotykowym i obrotowym ekranem, przez co aplikacja zajmuje 1/3 ekranu a resztę wirtualne przyciski. Kompletnie bezużyteczna na mojej Nokii 5800 XM...

Ale przecież nikt nie namawia Cie na zmianę programu, to tylko alternatywa. Płać za mMPK i po sprawie .... a swoja drogą to za co się płaci ? za aplikację ? zgoda za to mogę zapłacić jednorazowo, ale dlaczego mam płacić za każdą aktualizację rozkładu ?? Czy za aktualizacje Windowsa się płaci ? a za np. programy do nawigacji ? tu masz na rok bezpłatne uaktualnienia. A przy okazji to chyba rozkłady jazdy są własnością MPK i pobieranie za to opłat chyba nie jest na miejscu. Powtarzam za aplikację powinna być opłata ale nie przez SMS tylko przelew za pół roku lub rok. Same rozkłady bezpłatne.
Krakus51

Dołączenie: Pią Gru 12, 2008 9:18 am

Postprzez Tobi919 w Czw Wrz 23, 2010 7:55 am

Ja uważam, że popełniacie błąd. Owszem możecie zrobić płatności ale w formie "dla chętnych " w ramach pomocy dla serwisu bo uwazam ze jest najlepszy jesli chodzi o mobilny rozklad jazdy. Sciagam od Was od samego początku i zaskoczyliscie mnie jak chcialem zaktualizowac i nagle pojawila mi sie platność. Nie wszyscy mogą placic tym bardziej ze niektorzy sa w trudnych sytuacjach takich jak - dziecko, komornik, sąd itp.... Bardzo mi sie to sie spodobalo i napewno wieluchetnych już straciliście i sam sie zastanawiam czy oplaca mi sie placic prawie 4 zł miesiecznie za aplikacje... :!: :cry:
Tobi919

Dołączenie: Czw Wrz 23, 2010 7:49 am

Postprzez aguska w Czw Wrz 23, 2010 9:29 am

Też jestem zawiedziona wprowadzeniem opłaty... i niestety w http://www.itiner.pl/pl/welcome/index nie ma rozkładu dla mojego miasta:( ale cóż buntuje się przeciwko wprowadzonym zmianom i rezygnuje:) z resztą chyba nie ja jedyna :P
pozdrawiam:)
aguska

Dołączenie: Pią Lut 05, 2010 6:19 pm

Postprzez blinnk2 w Nie Wrz 26, 2010 1:35 pm

Witam

Z aplikacji korzystam od roku. To co zrobił w ostatnim czasie twórca to ździerstwo (bez urazy). Nie wiem czy autor wziął pod uwagę to, że z aplikacji korzystają osoby które używają publicznych środków transportu (to chyba oczywiste :)), osoby które korzystają z publicznych środków transportu to w dużej mierze osoby uczące się (bez stałych dochodów). Wracając do meritum... biorąc pod uwagę polskie standardy to cena jest po prostu z kosmosu. 4PLN za pobranie aplikacji i comiesięcznie 5PLN za aktualizacje!? o_O To jest śmieszne... I nawet nie mówcie mi o wersji light (która jest darmowa), bo jest okrojona z podstawowych funkcji więc właściwie jest bezużyteczna. Innymi słowy wersja light jest swego rodzaju wersją DEMO nakłaniającą ludzi do zakupu wersji płatnej. Rozumiem, że twórca chce zarobić w końcu włożył w ten projekt sporo pracy, ale przy tych obecnych cenach on zarabia kilka tyś miesięcznie przychodu z samej durnej aplikacji. Jak na coś co zajmuje mu kilka minut dziennie to chyba trochę pazerne z jego strony.10 zł rocznie ok, ale 50??? :(. Tak więc kończę ze swoją przygodą programem mMPK i wam też radzę.

Pozdrawiam
blinnk
blinnk2

Dołączenie: Nie Wrz 26, 2010 12:55 pm

wow

Postprzez filgood w Pon Wrz 27, 2010 1:03 pm

Jeśli wam zależy to nie będziecie marudzić, człowiek zawsze ma skłonność do kombinowania itd. A jeśli chodzi o serwis to miejmy nadziej, że płatności pomogą mu w rozwijaniu się;)
[link:http://chomikuj.pl/filgood?b=1]Image[/link]
filgood

Dołączenie: Pią Kwi 30, 2010 8:44 pm
Miejscowość: BNF

Postprzez Kot789 w Pon Wrz 27, 2010 1:40 pm

Dwa tygodnie korzystania z mobilnej wersji jakdojade.pl i muszę przyznać, że jest równie funkcjonalna co mmpk. I za darmo

BTW panowie, skarbówka się jeszcze wami nie zainteresowała?
Kot789

Dołączenie: Czw Sie 27, 2009 9:59 pm

Postprzez spazm w Pią Paź 01, 2010 10:43 am

Dziękuję bardzo za informację na temat aplikacji itiner.pl

Pragnę życzyć twórcom mmpk.info osiągnięcia w przyszłości funkcjonalności chociażby zbliżonej do konkurencji, wiele sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, oraz wora pieniędzy z SMS'ów.
spazm

Dołączenie: Pią Wrz 18, 2009 12:49 pm

Postprzez michalpoznan w Sob Paź 02, 2010 5:22 pm

Ja myślę że mMPK mogło by sobie dołożyć reklamy na stronie internetowej, a wyciąganie od użytkowników opłat za abonament to już porażka. :cry: :oops:
michalpoznan

Dołączenie: Nie Sie 05, 2007 12:09 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zmiany

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości