Dodanie rozkładu dla ROW (Jastrzębie Zdrój, Żory, Wodzisław)

avatar
nemo333 | 2014-05-06 17:01

Witam

Czy istnieje szansa że w mMPK pojawi się rozkład linii organizowanych przez MZK Jastrzębie Zdrój, Urząd Miasta Żory i Urząd Miasta Wodzisław?
Jastrzębie Zdrój jest w Transportoidzie ale on za to jest masakrycznie niewygodny i nie ma podstawowych funkcji do których przyzwyczaiłem się w mMPK.
Widziałem też że ktoś stworzył wszystko pod rozkładem Rybnika no ale minusy są dwa - w Androidzie opcja linii dodatkowych jest tylko w wersji płatnej (co odstrasza użytkowników, m. in. też mnie bo nie będę płacić tylko za tą jedną funkcję bo z reszty opcji w Pro nie korzystam) i tak duża baza jest lekkim utrudnieniem (znacznie dłużej szuka się przystanku czy linii mając do wyboru wszystkie z całego okręgu.

Sądzę że z uzyskaniem zgody od organizatorów nie byłoby większego problemu. Skoro Transportoid takową dostał to i dla mMPK raczej nikt nie robiłby problemu ;)
No i w sumie pracy z rozkładami to tutaj jest niewiele, wystarczy za zgodą autorów rozkładów pod Rybnikiem poprzenosić je odpowiednio do nowych kategorii.

Co na to użytkownicy i autorzy programu?