MPK Lublin- komunikacja prywatna

avatar
anonymous | 2011-04-19 22:34

Witam.
Obecnie w Lublinie komunikacja prywatna jest praktycznie na wymarciu, przy czym niektóre kursy są obsługiwane przez AKL lub Meteor-a, które i tak jeżdżą pod szyldem MPK, wiec normalnie kasuje się nich bilety. Ale do rzeczy.
W rozkładach jazdy (tych na przystankach i tym na stronie) jest podwójne oznaczenie kursów prywatnych; poprzez "." oraz "p". Przy czym, te rzeczywiście prywatne (gdzie nie obowiązują bilety) są oznaczone przez "p", a "." oznacza pojazd MPK-owski(fakt faktem, że przyjeżdżają AKL-e i Meteor-y, ale kasuje się w nich bilety). I moja prośba jest taka, żeby albo zostawić jedynie oznaczenie "p", a kursy "z kropką" oznaczyć jako zwykłe, albo, jeżeli ktoś bardzo chce wiedzieć czym będzie jechać, wprowadzić w programie dwa oznaczenia, odpowiednio "." oraz "p".
Po prostu mam miesięczny i nie zawsze wiem czy trafie na autobus do którego będę mógł wsiąść.
Pozdrawiam.

avatar
fafik | 2011-04-28 20:47

Prośbę kieruj do MPK które nie wiadomo po co dodało te kropki...

avatar
anonymous | 2011-05-03 20:58

Prośbę kieruj do MPK które nie wiadomo po co dodało te kropki...
Ano po to, żebyś wiedział, że wtedy podjedzie pojazd AKL-u lub Meteora (przyznam, że do szczęścia jest mi to zbyteczne, może nadzór ruchu MPK z tego korzysta?). Niemniej jednak nie wydaje mi się, żeby takim wielkim problemem było wprowadzenie dodatkowego oznaczenia w aplikacji albo całkowite zlikwidowanie w niej kropek.

avatar
fafik | 2011-05-04 07:39

Zdecydowanie nie powinno być tych kropek...
To miał służyć pracownikom MPK gdyż oni mogą w teorii za darmo jeździć tylko pojazdami MPK:P
To jest samowola MPK, a nie działanie ZTM.

avatar
admin | 2011-05-05 09:37

Witam.
I moja prośba jest taka, żeby albo zostawić jedynie oznaczenie "p", a kursy "z kropką" oznaczyć jako zwykłe, albo, jeżeli ktoś bardzo chce wiedzieć czym będzie jechać, wprowadzić w programie dwa oznaczenia, odpowiednio "." oraz "p".


Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale w aplikacji są pominięte komentarze z '.'

avatar
anonymous | 2011-05-06 00:24

To miał służyć pracownikom MPK gdyż oni mogą w teorii za darmo jeździć tylko pojazdami MPK:P
To jest samowola MPK, a nie działanie ZTM.
Więc tak czy inaczej wystarczyłoby wprowadzić jedno oznaczenie - niedobitkami z AKL-u też nie mogą jeździć.


EDIT:
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale w aplikacji są pominięte komentarze z '.'
W aplikacji i kursy z "p" i kursy z kropką są oznaczone jednakowo - literką p.

avatar
admin | 2011-05-06 10:10

Rozkład został poprawiony.
Usunęliśmy komentarze z '.'

avatar
anonymous | 2011-05-15 20:18

Podziękował. ;)