Abonament

avatar
rosiu93 | 2010-10-21 19:02

Można by było udostępnić opłacenie Abonamentu przelewem ? Więcej kasy dla autorów, a nie dla operatorów serwisu obsługującego sms.

Pozdrawiam.

avatar
admin | 2010-10-25 11:09

Już nad tym pracujemy. Zostało nam jeszcze trochę formalności do załatwienia, ale najpóźniej w styczniu taka opcja się pojawi.

avatar
adas | 2010-10-25 11:37

Już nad tym pracujemy. Zostało nam jeszcze trochę formalności do załatwienia, ale najpóźniej w styczniu taka opcja się pojawi.
W styczniu? :/

avatar
suomi-haave | 2010-10-30 12:15

Mamy czekać aż do stycznia i płacić blisko 5 złotych za każdy miesiąc czekania?! Aplikacja jest bardzo przydatna i nie zdziwiło mnie szczególnie wprowadzenie za nią oplat jednak dwie rzeczy mi tu nie pasują:
1. było by miło gdybyście uprzedzili użytkowników o tym, że od września wprowadzicie opłaty, odnieślibyśmy wrażenie że choć trochę szanujecie użytkowników aplikacji (klientów)
2. o różnych formach płatności należało myśleć przed wprowadzeniem opłat :|

avatar
sindbad1947 | 2010-10-30 20:01

:idea: Chętnie zapłacę bo produkt dobry, ale nie w tej formie :(

avatar
redgee34 | 2015-03-14 14:00

Wiem, że nie jest to miejsce na tego typu sprawy - niemniej na maile nie otrzymuję odpowiedzi - dlatego spytam, czy nie lepszym rozwiązaniem jest korzystanie w dalszym ciągu z baz przygotowywanych przez nasz system - wtedy nie było opóźnień...? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby udostępniać na potrzeby aplikacji dodatkowe dane, w tym np. wspomniany w korespondencji mailowej czas przejazdu poszczególnych linii...