Szczecin - nazwy przystanków

avatar
precel | 2010-02-24 18:55

Niektóre przystanki są wymienione kilka razy w różnych wariantach nazwy. Na przykład:
1. "Podjuchy Pętla" i "Podjuchy-Pętla";
2. "Basen górniczy", którego nazwa jest w kilku wariantach;
3. "Plac Szarych Szeregów" i jego dawna nazwa "Plac Sprzymierznych"

Są to w rzeczywistości te same przystanki, które ZDiTM "nazwał" na swojej stronie inaczej dla roznych linii. W MMPK traktowane są jako osobne przystanki, przez co niektóre linie są wykluczone przy szukaniu połączeń.

avatar
Lutek415 | 2010-03-02 16:39

Ja dodałbym jeszcze przystanek Klonowica Zajezdnia, który ma trzy wersje: Klonowica Zajezdnia, Klonowica Mzk i Klonowica-Mzk. I dopóki ZDiTM nie poprawi nazw przystanków to szukanie połączeń nie będzie działać poprawnie.

avatar
precel | 2010-03-05 14:03

Racja. Dodam jeszcze przystanek "Milczańska" dla linii 61, który dla linii 53 nazywa się "Białowieska". Autobusy zatrzymują się tam dokładnie w tym samym miejscu. Żeby było ciekawiej to na tabliczce na przystanku jest napisane "Białowieska Milczańska" ;)

avatar
admin | 2010-03-25 10:49

Prosimy o zgłaszanie błędów tego typu bezpośrednio do przewoźnika.

avatar
Lutek415 | 2010-03-25 18:22

Zgłaszałem to i od mniej więcej miesiąca nie dostałem odpowiedzi dlatego proponuję: zasypmy ZDiTM mailami, wyjaśnijmy, że korzystamy z mobilnego rozkładu jazdy MMPK, mamy problem z szukaniem połączeń i dlatego prosimy o uporządkowanie nazw przystanków. Maile należy wysyłać na adres: zditm@zditm.szczecin.pl

avatar
precel | 2010-04-21 18:24

Na pierwszy rzut oka wygląda, że problem został rozwiązany ;) Nie wiem czy dotyczy to wszystkich przystanków, ale niektóre nazwy zostały poprawione :D