Podziękowanie

avatar
jerzyjerzy | 2007-08-23 12:33

Chciałem podziękować za wysiłek włożony przez twórców tego programu w realizację całego tego projektu. To bardzo użyteczny program - ze wszystkich aplikacji java na moim telefonie ta jest najczęściej włączana i najbardziej potrzebna na co dzień. DZIĘKI!!!!

avatar
admin | 2007-08-25 17:57

Cieszymy się, że ktoś docenia nasz wysiłek jaki włożyliśmy w stworzenie tej aplikacji :)

avatar
Andrij | 2007-09-04 11:57

Chciałbym przyłączyć się do podziękowań. Mieliście naprawdę dobry pomysł i światnie go zrealizowaliście. Wasze aplikacje ułatwiają życie wielu ludziom. Cieszy mnie również, że rozkłady są regularnie aktualizowane. Obty tak dalej :!: ;)
Pozdrawiam wszystkich twórców mMPK :)

avatar
pls | 2007-09-05 23:08

Jestem zmuszony również pochwalić Waszą prace! Stabilna aplikacja, aktualne rozkłady, gratuluje wytrwałości i pomysłowości. Aż strach pomyśleć co by było gdyby nagle stała się komercyjna :?

avatar
Parad | 2007-11-11 13:03

A mi nie pozostaje nic innego, tylko dołączyć się do przedmówców. Wielkie dzięki. Pozdrawiam

avatar
piokania | 2007-11-24 14:28

Kawał dobrej roboty! Nie wyobrażam sobie jazdy po mieście bez mMPK w telefonie. Od momentu w którym zacząłem korzystać z mMPK czas moich codziennych podróży po Krakowie zmalał.
Pozdrawiam serdecznie i życzę, aby projekt nadal się rozwijał !!

avatar
remdez | 2008-06-16 10:38

Przyłączam się do podziękowań, ten programik to kawał dobrej roboty, korzystam z niego prawie codziennie. Oby zawsze był tak reguralnie aktualizowany i ulepszany...

avatar
igorbl | 2008-07-08 13:17

dzieki chlopaki. aplikacja juz sie rozeszla po firmie...

avatar
monkmarecki | 2008-08-04 17:28

Najbardziej potrzebna aplikacja w moim telefonie... Dziękuje i wielki szacunek dla Twórców.

avatar
fionas91 | 2009-01-05 23:05

.ten program to najlepsza stworzona rzecz, jaką mam w telefonie. korzystam z niej codziennie, gdyż jeżdżę autobusami do szkoły.
bardzo Wam dziękuję i pozdrawiam serdecznie.! ;)

avatar
kocior | 2009-01-13 16:49

Wielkie dzięki w, ośmielę się napisać, imieniu wszystkich, którym ta super aplikacja na telefon sprawia tyle radości, co mnie! :) Mam tylko pytanie do admina: zauważyłem, że kiedy "wychodzi" nowy rozkład jazdy, trzeba czekać jeden dzień, aby pojawiła się uaktualniona aplikacja. Czy ten "jednodniowy poślizg" to efekt tego, że admin i reszta ludzi odpowiedzialnych za ten program nie ma uaktualnionych danych, czy po prostu tyle zajmuje stworzenie tego softu (broń Boże, nie krytykuję Was za to, bo to i tak niemal natychmiastowa aktualizacja!)? Jeśli jest to spowodowane tą pierwszą przyczyną, zgłaszam się na ochotnika, który z przyjemnością zaoferuje swą pomoc dla Wrocławia, bo właśnie stamtąd pochodzę. :)

Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki!!!