Nie działa edytor online

avatar
artred | 2014-06-26 00:10

Gdy próbuję włączyć edytor online wyskakuje "Błąd" a następnie ramka z informacją że moje ustawienia zabezpieczeń nie pozwalaja na uruchomienie programu... tylko pytanie jakie ustawienia bo inne aplikacje oparte na Java'ie działają co blokuje antywirus czy przeglądarka... jak to zwykle w Windows XP trzeba się bawić w śledczego. Może ktoś mi coś doradzi? Nie działa na Mozilli i nie działa na Chrome, antywirus AVG i jeszcze działający w tle adAware. Dzięki.

avatar
nemo333 | 2014-06-26 02:52

Zaaktualizuj Javę, przez kilka wersji była blokada uruchamiania niecertyfikowanych aplikacji a teraz działają już znów bez problemów.
Albo jak nie chcesz aktualizować (co jest samobójstwem przy ilości dziur w tej aplikacji) to wejdź w Start->Wszystkie programy->JAVA->Configure JAVA i tam powinna być opcja wyłączenia tej blokady.

avatar
raflos | 2015-07-20 09:02

Problem powraca wraz z najnowszym Update Javy... (8, 64bit, U51) Jakieś sugestie? Ani online w Chrome nie działa, ani wersja desktopowa, jak odblokować? Potrzebuję zaktualizowac kilka linii dla wszystkich, ale edytor nie włacza się, próboweałem odblokować na rózne sposoby, prosze o sugestie.