MPK Szczecin

avatar
eLch | 2009-12-08 19:27

Witam, w najnowszej odsłonie aplikacji MobileMPK przeznaczonej dla Szczecina doszukałem się następującego błędu. Otóż przy wyborze "Rozkładu linii" w momencie kiedy w ustawieniach wybrane jest wybieranie z listy brakuje m.in. rozkładu dla linii 107 oraz wszystkich pospiesznych (A, B, C..). Gdy jednak wybierze się opcję wyboru numeru linii poprzez jej wpisywanie okazuje się, że zarówno 107 jaki i pośpieszne znajdują się w aplikacji.
Przy okazji brakuje mi w ustawieniach możliwości wykluczenia linii pośpiesznych przy planowaniu połączenia z miejsca A do miejsca B. Program uparcie nakłania mnie do korzystania z linii pośpiesznych
Pozdrawiam

avatar
admin | 2009-12-08 23:45

Wszystkie linie znajdują się na liście jednak aby wyświetlić linie powyżej 106 należy przejść do następnego ekranu wybierając polecenie z menu "nastepne".
Lista linii została podzielona na kilka ekranów ponieważ część telefonów nie radzi sobie z dużą liczbą pozycji na liście.
W ustawieniach można zdefiniować ile linii powinno się wyświetlać na jednym ekranie.

avatar
admin | 2009-12-08 23:46

A tak na marginesie dlaczego nie chcesz aby aplikacja używała linii ekspresowych?

avatar
bronksiu | 2009-12-09 09:39

Być może w Szczecinie pospieszne mają droższą taryfę.

avatar
eLch | 2009-12-09 13:16

Faktycznie, pokazują się wszystkie linie w momencie gdy w ustawieniach zmieni się liczbę wyświetlanych linii. Mój błąd. Odnośnie drugiej części to rzeczywiście bilety na linie pospieszne są dwa razy droższe od normalnych. Przy korzystaniu z sieciówki na wszystkie linie prócz pospiesznych (jest prawie dwa razy tańsza niż wersja umożliwiająca poruszania się wszystkimi liniami) możliwość pominięcia tychże linii jest kluczowa.

avatar
admin | 2009-12-09 22:02

Odnośnie linii pośpiesznych to będę pamiętać o tym ale obecnie skupiamy się na innych modyfikacjach.
Podczas pobierania aplikacji można zaznaczyć które linie powinny się znaleźć w aplikacji.
Jeśli nie chcesz używać tych linii proponuję pobrać aplikację bez tych linii.