Lublin, brak przystanków, oraz przystanki o takiej samej naz

avatar
exoxp | 2009-01-06 07:12

Witam, zauważyłem brak przedostaniego przystanku na lini 52 w stronę Hempla, chodzi o przystanek Plac Litewski, linia nr 10 brak wszystkich przystanków w strone Zadębie i Węglin, byc może na innych liniach jest podobnie, narazie tyle zauważyłem.
Drugi błąd to przystanki o takiej samej nazwie, które maja nazwę dwuczłonowa np: Plac litewski 1 i Plac litewski 2, w połączeniach aplikacja nie rozróżnia 1 od 2, przyjmując że jest to ten sam przystanek i wyswietla w ten sposób linie z kilku przystanków, co jest dośc mylące.
Pozdrawiam.

avatar
admin | 2009-01-06 10:25

Odnośnie kierunku Zadębie linii 10 to zgodnie ze stroną MPK http://www.mpk.lublin.pl/rozklady.php?lin=010 w tym kierunku jest tylko jeden przystanek.

Natomiast jeśli chodzi o przystanki Plac litewski 1 i Plac litewski 2 to nie jest tak że to są te same przystanki tylko po przeciwnych stronach ulicy?

avatar
exoxp | 2009-01-06 19:13

Plac litewski 1 i 2 to przystanki po przeciwnej stronie, ale plac litewski 3 i 4 to już inne przystanki, na całkiem innej ulicy i zatrzymują sie tam całkiem inne linie, a więc wybierając w aplikacji plac liteski wyślwietlane sa wszystkie linie ze wszystkich tych przystanków, co niema sie nijak do rzeczywistości, trzeba nauczyć aplikacje rozróżniać plac litewski 1 od plac litewski 2, takich przystanków jest w lublinie dużo więcej.

A to poniżej, już nieaktualne, po dzisiejszej aktualizacji błąd z brakiem ostatnich przystanków zniknął

A jeśli chodzi o linie 10, to w tych kierunkach aplikacja nie wyświetla do wyboru żadnego przystanku, pomimo tego że po jednym być powinno, poprostu lista przystanków w tych kierunkach jest pusta. Zauważyłem że na wielu liniach niema wogóle ostatniego przystanku.... w lini 10 kierunek Mełgiewska - chłodnia brak przystanku 2561 - Kasprowicza 01, kierunek Węglin brak przystanku 5761 - Raszyńska 01...itp