Kraków - Bieżanów Nowy.

avatar
kazzi | 2010-03-04 23:26

Witam, chciałbym zwrócić uwagę na jeden fakt, który - z racji miejsca zamieszkania - mocno miesza w mojej wyszukiwarce. Otóż w Krakowie istnieją dwa odrębne przystanki Bieżanów Nowy - jeden przy ulicy Aleksandry, jest to pętla autobusowa i kończą tam trasę autobusy linii 522, 163 i 173 oraz zatrzymuje się 304 (od początku roku), natomiast drugim jest pętla tramwajowa Bieżanów Nowy wraz z sąsiadującym przystankiem autobusu 133 (N/Ż). Prosiłbym - o ile to możliwe - o rozdzielenie w systemie pętli autobusowej i tramwajowej.
Umotywowanie prośby: bardzo często z przystanku Ćwiklińskiej jeżdżę w kierunku centrum. Żeby dojechać np. na Azory, muszę przejechać do przystanku Prokocim Nowy tramwajem lub autobusem linii 133 i tam przesiąść się na autobus. Nie jest możliwe przejechanie na pętlę tramwajową i dalsze poruszanie się autobusem, ponieważ pętle te znajdują się w odległości około kilometra od siebie.

Sorry za skomplikowanie, mogę dorzucić mapkę przykładową jak coś ;)

avatar
pjetia | 2010-03-05 13:45

Witam, chciałbym zwrócić uwagę na jeden fakt, który - z racji miejsca zamieszkania - mocno miesza w mojej wyszukiwarce. Otóż w Krakowie istnieją dwa odrębne przystanki Bieżanów Nowy - jeden przy ulicy Aleksandry, jest to pętla autobusowa i kończą tam trasę autobusy linii 522, 163 i 173 oraz zatrzymuje się 304 (od początku roku), natomiast drugim jest pętla tramwajowa Bieżanów Nowy wraz z sąsiadującym przystankiem autobusu 133 (N/Ż). Prosiłbym - o ile to możliwe - o rozdzielenie w systemie pętli autobusowej i tramwajowej.
Umotywowanie prośby: bardzo często z przystanku Ćwiklińskiej jeżdżę w kierunku centrum. Żeby dojechać np. na Azory, muszę przejechać do przystanku Prokocim Nowy tramwajem lub autobusem linii 133 i tam przesiąść się na autobus. Nie jest możliwe przejechanie na pętlę tramwajową i dalsze poruszanie się autobusem, ponieważ pętle te znajdują się w odległości około kilometra od siebie.

Sorry za skomplikowanie, mogę dorzucić mapkę przykładową jak coś ;)
Zwróć uwagę, że nie jesteś jedynym Krakusem na tym forum i trudno specjalnie dla Ciebie zmienić funkcjonalność aplikacji. Nie chcę nic mówić, ale jest parę pętli w Krakowie, na których mają końcówkę autobusy i tramwaje, choć przyznaję, że są to bodaj jedyne pętle tak od siebie oddalone. Nie sądzę jednak, żeby miało to jakieś znaczenie dla programistów tej aplikacji. Pętla na Piastowie jest i pętlą autobusową i tramwajową, Kombinat, Mistrzejowice, Bronowice małe, Borek Fałęcki... Także post... dość egoistyczny jeśli wolno mi wyracić swoją opinię.

avatar
elwit | 2010-03-07 09:04

uważam ,że kazzi ma rację. Wcale nie kieruje się egoizmem.Odległości między tymi dwoma przystankami są duże .Nikt nie przesiądzie się na takim przystanku.
Nie wymagam znowu ,aby autor programu wiedział wszystko. Przecież nazwa przystanku jest taka sama.Ale warto byłoby dla tramwajów i linii 133 dopisać np. I , a dla autobusów np II.

pozdrawiam wszystkich , a szczególnie gorąco autora programu.

avatar
jamnik2110 | 2010-03-15 17:38

Oj,nieładnie "pjetia", nieładnie.Każdy może zgłosić swój postulat, a admin się do niego ustosunkować. Nie tak od razu z buta przeciwnika,więcej tolerancji i spokoju młody człowieku.