Jak dodać własne połączenia w Android?

avatar
supermedia | 2011-11-05 16:06

Witam.
Pobrałem ostatnio MMPK z rozkładem dla Poznania na Android 2.3.3
Moje pytanie jest takie: Napisałem swój rozkład dla linii i jak zrobić by pojawił mi się w aplikacji?
ps. Mam SE Xperia mini Pro

avatar
admin | 2011-11-07 10:25

Wersja aplikacji na Androida jeszcze nie obsługuje linii użytkowników, ale pracujemy już nad tym aby obsługiwała.

avatar
dex3 | 2012-07-09 18:27

Czy jest już możliwe dodanie własnej linii do aplikacji Android? Zrobiłem własną linię i nie mogę dojść do tego jak ją dodać... Bardzo proszę o pomoc;-) Dodam że jestem tu nowy.

avatar
admin | 2012-07-10 10:39

Jeszcze nie jest to możliwe. Do końca wakacji powinna pojawić się wersja aplikacji, która to obsługuje.

avatar
paweld | 2012-09-30 23:14

Jeszcze nie jest to możliwe. Do końca wakacji powinna pojawić się wersja aplikacji, która to obsługuje.Zapytam bo właśnie z tym walczę. Czy na telefonie z Androidem działa wczytywanie własnych linii? Jest opcja wczytania pakietu ale nie potrafię jej uruchomić.

avatar
admin | 2012-10-01 12:21

Mamy małe opóźnienia z tą funkcją, ale na pewno się pojawi.

avatar
paweld | 2012-10-01 22:27

Mamy małe opóźnienia z tą funkcją, ale na pewno się pojawi.Ok, będzie cierpliwie czekał. A tak przy okazji skoro udało mi się uzyskać odpowiedź, to jeśli można dwie uwagi nt. użytkowania na Androidzie. 1. W przypadku kursów skróconych, kiedy ostatni przystanek ma inny nr niż przystanek dla całej trasy - nie jest on wyświetlany (np. jeśli kurs skrócony kończy na Centrum 13 a kurs normalny 'zalicza' przystanek Centrum 01, wówczas trasa skończy się na przystanku poprzedzającym przyst. Centrum). 2. Na widgecie wyświetlany jest kier. a naprawdę wyświetla się trasa. Jeżeli przystanek początkowy ma długą nazwę bardzo łatwo o pomyłkę, gdyż kraniec się w ogóle nie wyświetla. Czy można wyświetlać tylko koniec trasy (początek trasy na widgecie praktycznie jest nie potrzebny i tylko może wprowadzać w błąd)?

avatar
admin | 2012-10-02 13:07

Postaramy się coś z tym zrobić

avatar
infernal92 | 2012-10-05 02:38

Przyłączam się do prośby. Np. kursy linii 32 z Zabrza w godzinach wieczornych są w większości skrócone do GLIWICE PL. PIASTÓW, a apka pokazuje na m.in Widgetach i wyszukiwaniu połączeń, że jedzie do Łabęd. Dopiero klikniecie, ,,pokaż kurs szczegółowo" rozwiewa wątpliwości. :)

avatar
infernal92 | 2012-11-18 06:17

Ja mam takie pytanie. Co prawda o ile mnie pamięć nie zawodzi, już o to pytałem.

Jak on-line moderować trasy linii? Tj. Zaznaczać na mapie trasę, od przystanku do przystanku. (Bo szczerze mówiąc dane pochodzące od niektórych użytkowników aplikacji (nie moderatorów) są bardzo mylne. Może to być spowodowane brakiem sygnału GPS w urządzeniu, przez co dane są dodawane z marginesem błędu) Ja wolałbym osobiście dodawać, bo mamy tu pewność że dane są poprawne.

Pozdrawiam! :)

avatar
user1 | 2012-11-18 08:51

Trzeba rozwinąć to drzewo z liniami i kierunkami i tam zaznaczać przystanki.

avatar
hydstaf | 2012-12-30 10:53

kiedy mozemy sie spodziewac mozliwosci uzycia wlasnej linii w androidzie?

avatar
namal | 2014-10-30 07:29

I do not understand ... This is the distribution of SKM if it does not? I think I'm blind. I downloaded the schedule for SKM tri, I type eg SKM University to Chylonia SKM and there are no calls ..