Gorlice-Kraków-Gorlice

avatar
raflos | 2012-12-03 13:36

Rozkład jazdy wszystkich przewoźników na tej trasie oraz przystanków po drodze.
Niechaj służy..

Może by tak w zamian wersję PRO dla mnie? ;-)
(to byłby motywator do robienia kolejnych rozkładów :P a przydałaby mi się wersja PRO na javę, która jest zacofana i taka już pozostanie, w zasadzie to powinna być ona już darmowa, albo tańsza cztero/pięcio-krotnie od wersji smartfonowej ze względu na ubogość funkcji, braku map itd.)

avatar
raflos | 2015-08-27 20:33

Cały dzień ciężkiej pracy, ale udało się w końcu zaktualizować (po kilku miesiącach) rozkład jazdy Kraków - Gorlice - Kraków wszystkich przewoźników, osbługujących bezpośrednio tę trasę. Tym razem rozkład podzieliłem na kierunki do/z oraz firmy przewozowe i warianty trasy - jest ład, skład i porządek - wszystkie oficjalnie przystanki, na których autobusy mają prawo się zatrzymywać. Jedynym minusem tego wydania jest to, że nie jest już zebrane wszystko w jedną całość i jest więcej klikania jak ktoś chce znaleźć najbliższy kurs bez wyszukiwarki, no ale coś za coś - przynajmniejt eraz wiadome jest skąd odjazd, jaką trasą i który to przewoźnik. Dla mnie to też możliwość szybszej, bezinwazyjnej i mniej czasochłonnej aktualizacji rozkładów (w tamtej wersji nie było to do ogarnięcia, trzeba było właściwie pisac cały rozkład od nowa przy aktualizacjach - teraz tez pisałem od nowa wszystko, ale już jednorazowo, ewentualne poprawki będą w łatwy sposób przeze mnie korygowane).