GDAŃSK BŁĘDNE TRASY LINII 6 i 11

avatar
NOKIAMANIAK | 2010-05-30 01:33

Zamieszczona u Was trasa linii 6 oraz 11 jest błędna. Jest taka sama jak przed zmianą (6: Centrum > Jelitkowo), (11: Chełm Witosa > Abrahama) natomiast prawidłowa trasa to (6: Centrum > Abrahama), (11: Chełm Witosa > Jelitkowo)

avatar
KaBro | 2010-05-30 13:46

W aplikacji nie została zmieniona trasa 6 i 11 oraz pozostały w rozkładzie tramwaje nr 13 i 15. Dziwne, bo przecież wpisano w rozkład 3 i 5 poprawnie. :?

avatar
savagee | 2010-05-31 13:34

witam. błędów jest sporo.np jesli chce wyszukać połączenie i np jest wiecej niz dwie przesiadki , a nawet dwie.... to wychodza absurdy,Niewiem moze żle ustawiam, ale wychodza fababerie.Pozostały w rozkladzie Gdańsk linie 13,15 azostały zlikwidowane i bledy w liniach 11 i 6.
np jesli wpisze poloczenie z Westerplatte do oliwy to moge jechac nawet 600 mi nut.... to absurd , nie jest program dopracowany.
Mialem program na Trojmiasto i wyszukalem proste polaczenie nawet z 1 przesiadka Oliwa 0 petla _Gdynia Pustki....122 i s i jechalem 500 minut !
adminów prosze o poprawe i tak aby można zaprogramować kilka przesiadek

avatar
admin | 2010-06-02 12:07

W aplikacji nie została zmieniona trasa 6 i 11 oraz pozostały w rozkładzie tramwaje nr 13 i 15. Dziwne, bo przecież wpisano w rozkład 3 i 5 poprawnie. :?

Rozkład został zaktualizowany.
Proszę o sprawdzenie czy już jest ok.

avatar
admin | 2010-06-02 12:12

witam. błędów jest sporo.np jesli chce wyszukać połączenie i np jest wiecej niz dwie przesiadki , a nawet dwie.... to wychodza absurdy,Niewiem moze żle ustawiam, ale wychodza fababerie.Pozostały w rozkladzie Gdańsk linie 13,15 azostały zlikwidowane i bledy w liniach 11 i 6.
np jesli wpisze poloczenie z Westerplatte do oliwy to moge jechac nawet 600 mi nut.... to absurd , nie jest program dopracowany.
Mialem program na Trojmiasto i wyszukalem proste polaczenie nawet z 1 przesiadka Oliwa 0 petla _Gdynia Pustki....122 i s i jechalem 500 minut !
adminów prosze o poprawe i tak aby można zaprogramować kilka przesiadek

Rozkład został zaktualizowany.
Proszę sprawdzić czy wyszukiwanie dział poprawnie.
Jeśli błąd nadal występuję proszę o podanie dokładnego przypadku testowego (z jakiego do jakiego przystanku i o której godzinie oraz jakiego połączenia się spodziewano)

avatar
savagee | 2010-06-21 10:59

tu chodzi o przesiadke na przystanku Akademia muzyczna.Nadmienie ze to paranoja zeby autobusy na WESTERPLATTE kursowaly z dolnego MIASTA , a nie z dworca pka , jak kiedys. jesli szukam polaczenia dw pkp - westeplatte to szuka mi tylko kursow rannych przy bezp połaczeniu. nie widac przesiadki prze akademia muzyczna.Błedy przy p[rogramie trojmiasto nadal sa.....nazwyulic sie dubluja i mam przesiadke z trolejbusu na tramwaj.
nie znajduje polaczenia np dw pkp wrzeszcz 122- np do gdyni pustki cisowskie / s / a powinien jest przeciez tylko 1 przesiadka