Gdańsk - połączenie linii 1

avatar
PazuR | 2010-05-15 14:22

Witam.
Przy połączeniu z Chełm-Witosa do Stogi-Plaża nie uwzględniana jest linia 1 (tramwaj). Czy moża to poprawić?

avatar
admin | 2010-05-17 16:24

Według strony przewoźnika linia nr 1 nie jedzie przez Stogi-Plaża

avatar
PazuR | 2010-05-19 21:02

Zgadza się, ale chodzi mi o to żeby była uwzględniona jako linia przy połączeniu z przesiadką na przystanku Brama Wyżynna na linię 8 która to właśnie prowadzi na stogi plaża.
Po prostu linia tramwajowa nr 1 w tym przypadku powinna zachowywać się identycznie jak linia 11 startująca również z pętli na ul. Witosa i linia 11 jest uwzględniona w połączeniu z przesiadką na linie 8 na Stogi Plaza a 1-ka nie jest choć dla podróżującego akurat w tym przypadku to wszystko jedno którym tramwajem pojedzie tyle tylko że brak takiego przesiadkowego połączenia w rozkładzie, a to przecież 2x więcej możliwości dojazdu.

Zaistniała sytuacja prawdopodobnie wzięła się stąd że ostatnim uwzględnianym przystankiem linii 1 jest Hucisko, a następny czyli właśnie Brama Wyżynna prowadzi po zrobieniu "kólka" WSTECZ i prawdopodobnie baza traktuje to jako pierwszy przystanek w odwrotnym kierunku. W linii 11 jest w dobrym kierunku ponieważ linia 1 i 11 robią ten odcinek w odwrotnych kierunkach. Ale to w tym przypadku bez znaczenia dla przesiadających się na linię 8 ponieważ właśnie na przystanku Brama Wyżynna niewązne z której strony się na niego dotrze ma się przesiadkę na linię 8 prowadząca prosto na Stogi Plaża. Mam nadzieję że pokrętnie ale udało mi się wytłumaczyć o co chodzi.
Dziekuję za szybką odpowiedź.