Bydgoszcz - linia 56 - wariant

avatar
adas | 2014-01-06 22:24

Wersja Java - aplikacja nie pokazuje godziny przyjazdu do ostatniego przystanku Nakielska-Lisia w rozkładzie wariantowym linii 56. Przez to nie wyszukuje połączeń do tego przystanku (a akurat bylo potrzebne i sie dziwiłem czemu w rozkładzie są takie dziury).

avatar
adas | 2014-01-18 21:20

A ktoś się tym błędem zajmuje? W sumie to mały błąd - ale może istnieć też w innych rozkładach.
Przy okazji - rozkład tej samej linii nie ma symbolu G dla kursów kursujących do przystanku Garbary.

avatar
adas | 2014-02-28 13:41

Dziś jakaś zmiana w rozkładzie linii 56 się pojawiła. Ale chyba błąd: mam kurs:
17:06 Belma
17:07 Łochowska
17:19 +Nakielska/Lisia
17:36 Nakielska/Lisia
17:37 Nakielska/Notecka
...

A za to kurs z godzina 17:33 z przystanku Belma ma tylko dwa przystanki wskazane.
Coś tu nie gra wybitnie.

avatar
admin | 2014-03-04 10:19

Już się tym zajmujemy

avatar
thomasusa80 | 2014-10-01 06:35

Wersja Java - aplikacja nie pokazuje godziny przyjazdu do ostatniego przystanku Nakielska-Lisia w rozkładzie wariantowym linii 56. Przez to nie wyszukuje połączeń do tego przystanku (a akurat bylo potrzebne i sie dziwiłem czemu w rozkładzie są takie dziury).


Caffeine edition - the approval doesn't present the time connected with birth towards the last cease Nakielska - foxy within the syndication connected with alternative collection 56 With regard to very easy seek out contacts towards the bus cease ( and ended up being required, in addition to in September My spouse and i asked yourself precisely why within the syndication would be the pockets ).