Aktualizacja Krakowa na weekend 25-26 września

avatar
pjetia | 2010-09-25 20:10

Witam. Piękna aktualizacja Krakowa na weekend 25-26 Września... Nie ma co... Wszystko jest fajnie, ale linie, które miały mieć zmienione trasy ze względu na remont doraźny jednej z ulic (Westerplatte) nie zostały uwzględnione w aktualizacji. I tak: 3, 7, 8, 10, 13, 19, 24, 40 w ogóle nie istnieją, jakby na weekend MPK je odwołało. Nie odwołało ich, tylko na te dwa dni zmieniło im trasy. Po co taka aktualizacja, w której linii, których dotyczy nie ma w ogóle uwzględnionych?!

avatar
mateusz310 | 2010-09-28 18:56

Nie wiem czy tylko u mnie ten problem występuje ale po zaktualizowaniu programu oprócz w/w problemu linie autobusowe mam do numeru... 138.... :roll:

avatar
sarus1 | 2010-10-06 21:33

Pomocy! ja zaktualizowałam rozkład w telefonie tydzień temu i to jest rozkład jazdy jeszcze z lipca!na przystankach jest zupełnie inny, a 3,66 zł poszło się....

avatar
admin | 2010-10-13 13:30

Pomocy! ja zaktualizowałam rozkład w telefonie tydzień temu i to jest rozkład jazdy jeszcze z lipca!na przystankach jest zupełnie inny, a 3,66 zł poszło się....

Opisana sytuacja jest zdecydowanie niedopuszczalna.
Jeśli faktycznie jest to błąd systemu (nie użytkownika) proszę o zgłoszenie reklamacji na maila mobilempk[at]gmail.com a na pewno rozwiążemy ten problem.
Otrzymaliśmy już kiedyś podobne zgłoszenie - okazało się, że użytkownik wgrywał nową wersję aplikacji do innego katalogu, a sprawdzał rozkład w starej wersji aplikacji.
Najprostszym sposobem potwierdzenia czy używa się aktualnej wersji aplikacji jest sprawdzenie wersji rozkładu w opcji "O programie".