Rozkład jazdy na telefon komórkowy

Rozkład jazdy komunikacji miejskiej wszędzie tam gdzie go potrzebujesz...

Co nowego?

Nowa wersja BETA 2.14.630

Android W tej wersji aplikacji dodaliśmy długo oczekiwaną funkcjonalność wyświetlania opóźnień na podstawie aktualnej pozycji autobusu. Funkcjonalność ta jest dostępna obecnie w 7 miastach (oznaczone napisem LIVE). Nie wszystkie pojazdy w tych miastach mają nadajniki GPS, w związku z tym nie wszystkie kursy będą posiadały informację o opóźnieniach. Sukcesywnie będziemy dodawać nowe miasta jak tylko otrzymamy dostęp do danych GPS online.

Dodatkowo w aplikacji pojawiła się możliwość aktualizacji rozkładu w tle. Opcję tę można włączyć w ustawieniach.

Aplikację można pobrać z naszej strony.

Nowa wersja 2.13.608 już w Google Play

Android Nowa wersja aplikacji została udostępniona w Google Play. Zmiany w tej wersji opisaliśmy w poprzednich wpisach dotyczących wersji Beta.

Nowa wersja BETA 2.13.601

Android W tej wersji aplikacji dodaliśmy na ekranie wyszukiwania przystanku/adresu przyciski skrótów. Za ich pomocą można szybko wybrać wcześniej przypisany adres, przystanek lub wskazane współrzędne na mapie. Dodatkowo poprawiliśmy kilka drobiazgów.

Aplikację można pobrać z naszej strony.

Nowa wersja 2.12.582 już w Google Play

Android Nowa wersja aplikacji została już udostępniona w Google Play. Zmiany w tej wersji opisaliśmy w poprzednich wpisach dotyczących wersji Beta.

Nowa wersja BETA 2.12.558

Android W tej wersji poza poprawieniem kilku błędów dodaliśmy możliwość skalowania mapy x2 lub x4. Dzięki temu mapa będzie czytelniejsza. Ma to znaczenie zwłaszcza na urządzeniach z dużą gęstością pikseli.

Aplikację można pobrać z naszej strony.