Zbyt częste aktualizacje rozkładów

avatar
kuba_bed | 2013-05-15 11:47

Witam,

Z czego wynika tak częsta aktualizacja rozkładów jazdy w Łodzi? Oczywiście pomijam zmiany, które mają miejsce rzeczywiście i są ostatnio dość częste, ale mam na myśli te, których w rzeczywistości nie ma...

Dziękuję za odpowiedź.

avatar
admin | 2013-05-16 09:42

Faktycznie ostatnimi czasy rozkład dla Łodzi jest bardzo często aktualizowany. Przyjrzymy się temu, czy to błąd czy po prostu baza MPK jest często aktualizowana.

avatar
kuba_bed | 2013-05-17 18:23

Dziś znowu aktualizacja tych samych linii co przedwczoraj... Będę wdzięczny za rozwiązanie problemu, bo te linie miały zmienione rozkład ostatni raz 6 maja i były aktualizowane...

Dodatkowo proszę o aktualizację rozkładu linii 3 - nie jeździ teraz na trasie Wycieczkowa-Plac Niepodległości.

avatar
kuba_bed | 2013-05-22 22:40

Naprawdę proszę o przyjrzenie się problemowi, bo coś ten "skrypt" jest rzeczywiście mocno nadgorliwy, bo rozkłady nie uległy zmianie, a dziś ponownie aktualizacja...

avatar
kuba_bed | 2013-06-01 00:33

Napiszę jeszcze tutaj, no zastanawia mnie jedna kwestia...

Ostatnio w Łodzi aktualizacje były robione powiedzmy 2x w ciągu dnia. Nie zrobiłem pierwszej, więc przy drugiej powinno pobrać jeszcze aktualizacje pierwszej - logiczne. Czy tak się dzieje? Mam wrażenie, że nie, bo w "liście zmian" nie znalazły się któregoś razu linie z pierwszej dziennej aktualizacji, zaś z drugiej tak.