Tworzenie oznaczeń kursów

Forum poświęcone jest wszelkim tematom związanym z rozkładem linii i pakietami udostępnionymi przez użytkowników. Można na nim zgłaszać błędy, prosić o udostępnienie linii, informować o liniach prowadzonych przez siebie itp...

Tworzenie oznaczeń kursów

Postprzez zea_r-0 w Wto Sie 09, 2011 2:05 pm

Witam, mam pytanie odnośnie tworzenia własnych rozkładów linii, a mianowicie przypisywania kursom jakiś oznaczeń (np. w warszawskich rozkładach "A - kurs realizoway przez pojazd niskopodłogowy"). Jak dodawać takie oznaczenia przy tworzeniu własnych linii?
zea_r-0

Dołączenie: Pon Sie 08, 2011 7:11 pm

Re: Tworzenie oznaczeń kursów

Postprzez admin w Wto Sie 09, 2011 3:55 pm

Obecnie aplikacja nie pozwala dodać symboli przy tworzeniu własnych linii.
W kolejnych wersjach aplikacji na pewno taka funkcjonalność się pojawi.
admin
Site Admin

Dołączenie: Czw Cze 07, 2007 11:02 am

Postprzez zea_r-0 w Wto Sie 09, 2011 6:01 pm

OK, jeszcze taka jedna sprawa, nie mogę stworzyć linii z myślnikiem (np. E-1), a w rozkładach pobranych myślnik wystepuje.
zea_r-0

Postprzez admin w Śro Sie 10, 2011 12:11 pm

zea_r-0 napisał(a):OK, jeszcze taka jedna sprawa, nie mogę stworzyć linii z myślnikiem (np. E-1), a w rozkładach pobranych myślnik wystepuje.

Poprawiliśmy to. Nowa wersja edytora jest już udostępniona.
admin
Site Admin

Dołączenie: Czw Cze 07, 2007 11:02 am

Postprzez tsw.michal w Sob Sie 27, 2011 12:29 pm

A ja mam pytane z innej beczki jak zrobić jak tworze sobie własny kurs i chce zrobić dni tygodnia, sobota i niedziele osobno tak jak w waszych rozkładach.
tsw.michal

Dołączenie: Sob Sie 29, 2009 9:20 am

Postprzez user1 w Sob Sie 27, 2011 8:43 pm

Do wyboru dni tygodnia dla kursu służy pierwszy wiersz w tabeli.
[link:http://mobilempk.uservoice.com/forums/160035-nowe-miasta-w-mobilempk/suggestions/3115581-gop-rybnik-tychy-jaworzno-olkusz-chrzan%C3%B3w-jastrz%C4%99]Propozycja dodania do mMPK połączonego rozkładu miast: GOP, Rybnik, Tychy, Jaworzno, Olkusz, Chrzanów, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Czechowice-Dziedzice, Zawiercie (miasta obsługiwane przez dawne WPK Katowice)[/link]
user1

Dołączenie: Pią Lut 05, 2010 12:58 pm

Postprzez Jasiek w Czw Gru 08, 2011 10:16 pm

admin napisał(a):Obecnie aplikacja nie pozwala dodać symboli przy tworzeniu własnych linii.
W kolejnych wersjach aplikacji na pewno taka funkcjonalność się pojawi.

Jaka jest realna szansa na wprowadzenie symboli przy tworzeniu własnej linii? Kiedy to nastąpi?
Jasiek

Dołączenie: Nie Wrz 27, 2009 12:55 pm

Postprzez tuomas w Nie Sty 29, 2012 3:29 pm

Mam pytanie dotyczące pobierania stworzonych przez siebie linii. Otóż jak chcę ją pobrać (zaznaczam tylko tę jedną), to wyświetla mi, że nie zaznaczyłem domyślnej linii. Moglibyście wyłączyć tą hmm... blokadę? Pozdrawiam.
tuomas

Dołączenie: Pią Lis 11, 2011 5:46 am

Postprzez user1 w Pon Sty 30, 2012 7:15 pm

Mi wszystko działa. Napisz po kolei w jakie pola wyboru klikasz.
[link:http://mobilempk.uservoice.com/forums/160035-nowe-miasta-w-mobilempk/suggestions/3115581-gop-rybnik-tychy-jaworzno-olkusz-chrzan%C3%B3w-jastrz%C4%99]Propozycja dodania do mMPK połączonego rozkładu miast: GOP, Rybnik, Tychy, Jaworzno, Olkusz, Chrzanów, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Czechowice-Dziedzice, Zawiercie (miasta obsługiwane przez dawne WPK Katowice)[/link]
user1

Postprzez tuomas w Pon Lut 13, 2012 2:34 am

Pobierz aplikację>
Rzeszów>
Java>
Zaznaczam tylko:
Chcę pobrać rozkład wszystkich linii stworzonych przeze mnie

Wyświetla:
Nie zaznaczono żadnej domyślnej linii.

Pobiera mi, ale dopiero jak zaznaczę:
Chcę pobrać rozkład wszystkich standardowych linii.

Da się to jakoś obejść?
tuomas

Postprzez user1 w Czw Lut 23, 2012 1:06 pm

Obejść można to chyba jedynie zaznaczając dodatkowo jakąś standardową linię.
user1

Postprzez zea_r-0 w Sob Sie 11, 2012 11:01 am

Gdy rok temu pytałem tu o oznaczenia kursów to dostałem odpowiedź, że będzie to zapewne w następnych wersjach.
Czy coś się z tym ruszyło? Bo w kreatorze połączeń nadal nie widzę takiej opcji, a przydałaby się ona do oznaczania kursów wariantowycz czy skróconych.
zea_r-0

Postprzez quba w Sob Wrz 21, 2013 6:30 pm

Kiedy będzie można liczyć na dodawanie komentarzy (oznaczeń) do utworzonych własnych linii w edytorze? Opcja byłaby naprawdę przydatna.
quba

Dołączenie: Śro Sty 02, 2013 11:31 pm

Postprzez tuomas w Pią Sty 19, 2018 11:27 am

Dołączam się do pytania ;)
10 lat temu (ponad) administrator zapowiedział możliwość dodawania oznaczeń do linii tworzonych przez użytkowników, i jak na razie takiej opcji nie ma.
Chciałem odświeżyć temat i ponowić pytanie wielu użytkowników: kiedy i czy w ogóle zostanie wprowadzona możliwość dodawania oznaczeń kursów?
Tak z innej beczki, sugerowałbym zmianę aplikacji służącej do dodawania własnych rozkładów jazdy, np. w postaci pliku instalacyjnego i osobnego oprogramowania, w którym użytkownik mógłby się zalogować i w dowolnej chwili zmienić swój rozkład, bez konieczności pobierania pliku java lub wchodzenie na stronę.
Pozdrawiam
tuomas

Powróć do Linie i pakiety dodane przez użytkowników

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość