Bardzo dziękuję za informacje.
Nie udało mi się powtórzyć błędu, ale mam pewne podejrzenia, że może chodzić o zbyt długie nazwy połączeń.
Możesz sprawdzić czy pojawianie się błędu nie zależy do długości nazwy połączenia?
OK, więc zrobiłem taki mały test, którego wyniki są mniej więcej takie: (rozkład KZK GOP, mój telefon to Sony Ericsson K550i)
1. Połączenie: "Katowice Piotra Skargi->Pogoń Akademiki"
a) Korzystając z opcji Wyszukaj połączenia
* Edycja głównego połączenia: OK
* Edycja któregokolwiek z połączeń składowych: błąd (ten, o którym mowa wyżej), żadne połączenie nie daje się edytować)
b) Ręcznie tworząc to połączenie:
* Edycja głównego połączenia: OK
* Edycja któregokolwiek z połączeń składowych: OK
2. Połączenie "Katowice Awf->Dworzec PKP"
a) Korzystając z opcji Wyszukaj połączenia
* Edycja połączenia głównego: OK
* Edycja któregokolwiek z połączeń składowych: OK
Skoro działało powyższe, nie tworzyłem tego samego połączenia ręcznie.
3. Połączenie: "Pogon Akademiki->Katowice Aleja Korfantego
a) Korzystając z opcji Wyszukaj połączenia
* Edycja połączenia głównego: błąd
* Edycja któregokolwiek z połączeń: błąd
b) Tworząc ręcznie to połączenie: (nie mogłem dopisać dwóch ostatnich liter z nazwy połączenia, więc nazwa była prawie taka jak wyżej)
* Edycja połączenia głównego: OK
* Edycha któregokolwiek z połączeń składowych: OK
Zatem...hmm.. możliwe jest że błąd edycji połączenia głównego zależy od długości nazwy połączenia; ale co z błędami edycji połaczeń składowych ?
Pozdrawiam ![]()
Wielkie dzięki za wyczerpujący test.
Postaram się rozwiązać ten problem jak najszybciej.
Właśnie wgrałem nową wersję aplikacji na serwer.
Edycja połączeń powinna już działać prawidłowo.
Dobra robota ![]()
Sprawdziłem.. wszysto działa jak należy...
Pozdrawiam ![]()
Witam.

Bardzo podoba mi się wasza aplikacja, aczkolwiek jest pewien problem, który od dłuższego czasu powtarza się w każdej kolejnej wersji programu (rozkład KZK GOP, mój tel. to SE K550i)
Mianowicie mając stworzone kilka(naście) połączeń poprzez opcję Wyszukaj połączenia i chcąc edytować co niektóre (np. w celu zmiany nazwy połączenia na krótszą), wyskakuje błąd:
java.lang.IllegalArgumentException
przy czym ten błąd wyskakuje dla niektórych połączeń. Dla innych jest OK.
Błąd ten pojawia się również, gdy dla któregoś z połączeń utworzonych w w.w. sposób będzie się chciało edytować jakiekolwiek z połączeń składowych - po prostu nie da się tego zrobić - gdyż po wybraniu przystanku docelowego pojawia się owy błąd - i tak się dzieje dla każdego połączenia składowego owego "felernego" połączenia utworzonego przez opcję Wyszukaj połączenia.
To mniej więcej ten problem, który chciałem zasygnalizować
Pozdro