Nie uwzględnienie dogodnego połączenia (Szczecin).

Tutaj są zgłaszane problemy dotyczące używania aplikacji

Nie uwzględnienie dogodnego połączenia (Szczecin).

Postprzez olesio w Czw Cze 08, 2017 1:46 pm

Szanowni Państwo.

Odkąd mam porządniejsze urządzenia z Andoidem i dobry pakiet Internetowy jeszcze bardziej doceniam Wasze Dzieło. Państwa Aplikacja wraz z GPSem ratowała mi oszczędności przed taryfiarzami i poruszanie się po obcym sobie jeszcze drugiego dnia pobytu na moim urlopie w Krakowie jakiś czas temu. I za to serdecznie na wstępnie Państwu dziękuję :)

Jest jednak drobny chyba błąd ale może coś źle robiłem. Bo nadal w najnowszej stabilnej aktualizacji na Androidze przy wyszukiwaniu połączeń bez względu na ustawienia w Szczecinie i to zarówno w trybie online jak i offline. Nie pokazywane jest takie bardzo dogodne dotarcie do celu pomiędzy przystankami Chopina a Wawrzyniaka. Gdzie jadać nawet lekko zwykle spóźniejącą się linią autobusu numer 80 dotrzemy na przystanek Wernehory po 9:05 i stamtąd o 9:11 na interesujący mnie przystanek na Wawrzyniaka dotrzemy o 9:19. A wyszło mi to w praktyce gdy chwile po 9:30 należało się zbierać kiedyś od Partnerki mieszkającej w okolicy by zdążyć na PKS do Aqua Parku poza Szczeciniem, na który chwile po 10tej należało wsiąść i dotrzec na dworzec innym tramwajem stamtąd oraz później piechotą.

Prosiłbym o sprawdzenie czy tak ma być, bo wiele osób może pilnie chcieć tam dojechać. A nie uwzglęni im chyba w wynikach wtedy tego połączenia. Przydało by się też dodać taką opcje w programi że jeżeli mamy kilka rozkłądów w różnych miastach to aktualizowane są wszystkie bez potwierdzania jeśli aplikacja stwierdzi że są najnowsze. Ewentualnie zrobienie tego jako opcji lub też zapytania i potwierdzenia dymkiem jako opcji. Chociaż informacja o tym że była zmiana na pewno jest istotna, a w nowszych Androidach jak wiadomo wiele powiadomień od aplikacj można wyłaczyć w samych ustawieniach systemu.

Dziękuję z góry za pomoc i uwzględnienie sugestii. Wybaczcie rozpisanie się. Jeszcze raz gratuluje i dziękuję za Waszą Super Aplikację :)
olesio
 
Posty: 5
Dołączenie: Nie Paź 21, 2012 2:14 pm

Re: Nie uwzględnienie dogodnego połączenia (Szczecin).

Postprzez admin w Pią Cze 09, 2017 4:14 pm

Dziękuje za przesłane uwagi.

Odnośnie połączenia to jak rozumiem z Wernehory do Wawrzyniaka jedzie Pan linią nr 7. Jednak ta linia z przystanku Wernehory nie odjeżdża o 9:11 tylko o 9:18. W takim przypadku połączenie trwa 34 min i jest dłuższe od innych w tym samym czasie. Dlatego aplikacja go nie wyświetla.

Pozostałe sugestie weźmiemy pod uwagę przy kolejnej wersji aplikacji.
admin
Site Admin
 
Posty: 1151
Dołączenie: Czw Cze 07, 2007 11:02 am

Re: Nie uwzględnienie dogodnego połączenia (Szczecin).

Postprzez olesio w Pią Cze 09, 2017 4:48 pm

Jeszcze raz to połączenie na spokojnie zobaczę. Ogólnie jest takie połączenie że chcąc 80tką zaraz po godzinie 9tej w dni powszednie być na 7kę przesiąść się lub inny tramwaj tak by dojechać około 9:30 na przystanek Wawrzyniaka to uda się to tym połączeniem. A bez względu na to jakie warunki dotarcia czy optymalne, czy jak najszybsze - połączenia nie widać. I w moim odczuciu coś jest nie tak. Ale jeszcze popatrzę, bo zaraz muszę wychodzić z domu. A może faktycznie nie ma tego problemu. Dziękuję za uwzględnienie sugestii. Tylko prosił bym rozważyć to w stylu nie polskich banków :)

A i przydało by się też może taka opcja a nie narzucenie aby móc wyłączyć powiadomienia o wersji testowej. Z doświadczenia na bazie używania wiele lat Total Commandera wiem że lepiej wersja stabilna. A że ta może mieć poważny błąd z pośpiechu to też się może zdarzyć. My to nie cyborgi ;)

Tak jako około temat dodam, że taki jeden bank co znany aktor od win reklamuje. To dopiero od niedawno wprowadziło w jednym z oddziałów sprawny czytnik na karty i lepszy może dozór służb ochrony by w sytuacji poza 112 na śpiochów i syf jaki tam można zastać zwłaszcza w zimie reagowały, ale nie tylko - opłacane przez nich firmy zewnętrzne. Jak widać z życiowej nauki, nie tylko wdrożenie sugestii w aplikacjach na Androida co jak pamiętam na ogół poza Państwem nikt nie odpisuje z twórców na sugestie mailowe. Jednak Wy macie forum. Co jest o wiele lepszą formą komunikacji, bo pozwala na dyskutowanie wspólnie.

A i jako komplement bez ironii muszę przyznać że MMPK jest jedną z lepiej i profesjonalniej rozwijanych aplikacji. Nawet w czasach używania starego telefonu z JAVĄ bardzo sobie chwaliłem. Te robotę powinien odwalić za Was w przypadku Szczecina ZDITM. A tutaj nawet wersja darmowa jest bardzo użyteczna. Jednak dziwną rzeczą jest, że na przykład ZDITM nie chce Waszego Arcydzieła promować. Tylko ZDITM ma taką dziwną manię u nas. Trzeba im wszystko pisemnie w biurze na Klonowice sugerować. Nawet to by w liniach nocnych działały kamery i znalazł się budżet na powrót Funkcjonariuszy Wywiadowczych jeżdżących wraz z panami kanarami.

Gdyż później - ja Miś jak to mawiają "społeczniak" - ratuje Pana i Jego Towarzyszkę zimową porą wspólnie z załogą 112 przez fałszywymi kanarami a sprawców poważnego pobicia osób bezdomnych z braku nagrania do dzisiaj nie ustalono najpewniej. I do dlatego zamiast ogłoszeń o pracy za grosze po łokcie w Autobusach w Szczecinie to mogło by wisieć info o aplikacji. A nie piszę tego bez powodu. Niby ogarnięci młodzi ludzie, tak zwane dzieci Face Booka a nie raz widziałem jak fotki rozkładów robią nowymi "aj klockami". A może ktoś z ZDITM też czytuje te forum i wybaczycie mi Państwo te około tematyczność przy okazji. A inni bywający u nas w mieście czy przebywający uważać będą na siebie, a ci którzy biorą ponoć jedne z największych stawek za bilety wezmą się bardziej do pracy. Wszystkim nam to wyjdzie na plus :)

To kiedy chcieli fotki by mieć notatkę z kursowania i mogłem, podchodziłem i takim Osobom sugerowałem używanie Waszej Aplikacji. Wiele osób - co smutne - a sam widziałem przy mnie. Ma nowe telefony, są to ludzie w miarę młodzi, pracują, a którzy mają telefony po to by zapchać kartę zdjęciami bzdetów czy muzyką. A nie mają pojęcia o obsłudze czy istnieniu tego czy owego w Google Play. Ale to jest temat nie te forum, jednak niech nikt nie ma teraz wątpliwości że z "Matura to Bzdura" wynika iż ludzie często nie chcą się niczym interesować. Nawet jeżeli im to ułatwi życie, jest proste w zastosowaniu i nic lub niewiele kosztuje.

To i tak poważne kwestie jak porządek w oddziałach i bezpieczeństwo swoich klientów ignorują nawet instytucje biorące za to ciężkie pieniądze. Przepraszam za rozpisanie. I około tematyczne wtrącenie, ale taka już moja dziwna natura.
olesio
 
Posty: 5
Dołączenie: Nie Paź 21, 2012 2:14 pm

Re: Nie uwzględnienie dogodnego połączenia (Szczecin).

Postprzez selamon w Pią Wrz 21, 2018 11:38 am

aplikacje dlatego są mylne, nie ma mozliwoasći ich dosstosowania ? dokłniejsz
[link:https://www.aasapolska.pl/pozyczka-online/10000-zlotych/24-miesiace]pożyczkaonline[/link]
selamon
 
Posty: 1
Dołączenie: Pią Wrz 21, 2018 11:36 am


Powróć do Problemy z użytkowaniem

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron