Toruń - błędy w rozkładzie

avatar
alwa | 2011-01-21 00:14

Chętnie kupiłbym program na nowych zasadach (stare były nie do przyjęcia), ale błędy w rozkładzie m. Toruń czynią go bezużytecznym. Np.:
- linia 40 kier. Bielawy - brak przystanków po Slaskiego tzn: Wyszynskiego, Ligi Polskiej, Witosa. (W odwrotną stronę są, choć regularny przystanek Witosa widnieje jako Witosa-objazd...)
kier. Okrezna- brak 3 przystanków m-dzy Sw Jozefa - Okrezna
- linia 4 kier. Motoarena - brak 7!! przystanków m-dzy Uniwersytecka a Motoarena (w przeciwnym kier. są)
Oczywiście brak przystanków w rozkładzie uniemożliwia poprawne wyszukiwanie i zapisanie połączeń.
Poza tym aplikacja staje się bezwartościowa w dni świąteczne np linia C (na własnej skórze przetestowane)
To tylko błędy linii, z których korzystam najczęściej, ale na pewno jest tego więcej. Nie rozumiem uruchomienia płatnej dystrybucji przed wyeliminowaniem istotnych braków. Zniechęcacie ew. klientów (czyt. zachęcacie do korzystania z wersji "alternatywnych"). Nawet jeśli nowsze wersje będą poprawione, ja się o tym nie dowiem, bo są płatne a na odpłatne testowanie bubla szkoda kasy.

avatar
user1 | 2011-01-21 17:30

Nikt wcześniej nie pisał na forum o żadnych błędach w rozkładzie Torunia. Byłaby wtedy szansa na poprawienie ich jeszcze wtedy, gdy aplikacja była darmowa.

avatar
alwa | 2011-01-22 11:33

Może po prostu autor przejrzy jeszcze raz rozkład, naniesie poprawki i poda informację na portalu mmpk. W ten sposób może tylko zwiększyć wiarygodność przed wniesieniem opłat przez użytkowników...

avatar
admin | 2011-01-27 10:37

Dziękujemy za informację.
Faktycznie brakowało kilku przystanków.
Rozkład został już poprawiony i jest dostępny na stronie.

avatar
malex | 2011-01-28 17:17

6 dni zajęło naprawienie tak błahego błędu? Aplikacja MMPK jest dobra, przyjemna, ale czas oczekiwania na poprawki czynią ją niegodną zaufania i wielokrotnie bezużyteczną. Adminie, projekt potrzebuje wolontariuszy - najlepiej, żeby ktoś z danego miasta mógł wprowadzać ewentualny zmiany w obrębie zamieszkiwanego przez siebie okręgu.

avatar
alwa | 2011-02-10 11:06

Dziękujemy za informację.
Faktycznie brakowało kilku przystanków.
Rozkład został już poprawiony i jest dostępny na stronie.
Cieszy mnie pozytywna reakcja. Na razie wykupiłem krótki abonament, gdyż czekam na następne poprawki. W tej chwili, niestety, rozkład dla Torunia jest bezużyteczny dla wielu linii (np. 26, 40, 15), bo trwają ferie. Płatna aplikacja powinna wakacje i ferie uwzględniać, nawet jeśli ich terminy są zmienne. Podobny, choć w mniejszej skali, jest problem ze świętami. Mam nadzieję, że odpowiedź autorów będzie równie szybka, skuteczna i profesjonalna co poprzednio. Pomoże to utwierdzić użytkowników w przekonaniu, że mMPK to kawał dobrej i solidnej roboty.

avatar
admin | 2011-02-10 12:55

Faktycznie, małe niedopatrzenie.
Rozkład został już zaktualizowany zgodnie z rozkładem obowiązującym w ferie.

avatar
alwa | 2011-02-10 21:03

No, jestem pod wrażeniem szybkości reagowania... Jeszcze tylko problem rozkładów świątecznych + terminowość aktualizacji i - chapeau bas!...