Szczecin - błędy minutowe

avatar
Worn | 2010-02-21 12:48

Witam!

Tak porównałem sobie rozkłady jazdy Szczecina na [url="http://www.zditm.szczecin.pl/rozklady"]zditm.szczecin.pl/rozklady[/url] kilka linii z informacjami zawartymi w programie mmpk to są drobne błędy kilku minutowe ok. 2-3 min.
Nie wiem czy jest to specjalnie spowodowane wziętymi pod uwagę spóźnieniami czy też przypadek lub brak aktualizacji, to wolałbym jednak, aby czas był dokładny z tym co jest zawarte na stronie zditm.szczecin.pl/rozklady

Sprawdzałem linie:
1 (błąd)
2 (poprawnie)
3 (poprawnie)
4 (poprawnie)
12 (błąd)
87 (poprawnie)
57 (poprawnie)
59 (poprawnie)
E (poprawnie)
A (poprawnie)
523 (poprawnie)
534 (poprawnie)

Legenda:
Tramwaje
Autobusy
Autobusy pośpieszne
Autobusy nocne


PS.: Ewentualnie jakieś informacje jak edytować te rozkłady, nie mam zamiaru tworzyć konkurencji, a ewentualnie aktualizować rozkład dla Szczecina (chcę działać dla dobra projektu i zrozumiem ewentualną odmowę) i chciałbym by nie było żadnych uchybień w rozkładzie.

Sprawdzałem tylko losowe linie.

Korzystając z okazji chciałbym wnieść propozycję, aby lista linii w aplikacji była podzielona na następujące kategorie:
Tramwaje
Autobusy
Autobusy Pośpieszne
Autobusy Nocne

Pozdrawiam i gratuluję pomysłowości.
mmpk jest zdecydowanie lepszy niż inne programy tego typu z jakimi się spotkałem.

avatar
admin | 2010-03-02 10:18

Dziękujemy za miłe słowa i konstruktywne uwagi.
Mam pytanie odnośnie różnic w rozkładzie.
Sprawdziłem linie 1 i wygląda wszystko OK.
Możesz podać dokładnie na którym przystanku i która minuta się różni?

avatar
Worn | 2010-03-02 18:31

Musiałem się pomylić, bo też nie mogę już znaleźć błędu, ale to dobrze, że go w rzeczywistości nie ma :)