Problem z logowaniem na telefonie z androidem

avatar
mostow | 2012-08-14 21:38

Nie mogę się zalogować na androidzie w aplikacji mMPK. Posiadam tu konto i chciałem skorzystać z wersji pro. W czym jest problem?

avatar
admin | 2012-08-15 17:54

Jesteś pewien, że podajesz prawidłowe hasło?
Jeśli tak, proszę o wysłanie maila na kontakt@mmpk.info z opisem sytuacji.
Postaramy się rozwiązać problem.

avatar
mostow | 2012-08-17 21:28

Dziękuję za pomoc. Wszystko już działa.

avatar
Moloch2 | 2012-08-22 00:50

Nie mogę się zalogować na androidzie w aplikacji mMPK. Posiadam tu konto i chciałem skorzystać z wersji pro. W czym jest problem?
Też mam problem z logowaniem na androidzie.Posiadam konto.Przy próbie logowania wyskakuje komunikat "Podano błędny login lub hasło" a wszystko jest prawidłowo wpisane.Proszę o jakąś radę.Z góry dziękuje!

avatar
admin | 2012-08-22 20:28

Nie mogę się zalogować na androidzie w aplikacji mMPK. Posiadam tu konto i chciałem skorzystać z wersji pro. W czym jest problem?
Też mam problem z logowaniem na androidzie.Posiadam konto.Przy próbie logowania wyskakuje komunikat "Podano błędny login lub hasło" a wszystko jest prawidłowo wpisane.Proszę o jakąś radę.Z góry dziękuje!

Czy w haśle posiadasz jakieś znaki specjalne poza literami i cyframi?

avatar
Moloch2 | 2012-08-22 22:37

[quote="mostow":3b0zei61]Nie mogę się zalogować na androidzie w aplikacji mMPK. Posiadam tu konto i chciałem skorzystać z wersji pro. W czym jest problem?
Też mam problem z logowaniem na androidzie.Posiadam konto.Przy próbie logowania wyskakuje komunikat "Podano błędny login lub hasło" a wszystko jest prawidłowo wpisane.Proszę o jakąś radę.Z góry dziękuje!

Czy w haśle posiadasz jakieś znaki specjalne poza literami i cyframi?[/quote:3b0zei61]
Nie posiadam znaków specjalnych w haśle, jest to ciąg liter. Próba zmiany hasła składającego się z liter i cyfr kończy się tym samym komunikatem.

avatar
admin | 2012-08-29 10:38

Nie posiadam znaków specjalnych w haśle, jest to ciąg liter. Próba zmiany hasła składającego się z liter i cyfr kończy się tym samym komunikatem.

Rozumiem, że na stronie logujesz się bez problemów?

avatar
Moloch2 | 2012-08-29 22:57

Nie posiadam znaków specjalnych w haśle, jest to ciąg liter. Próba zmiany hasła składającego się z liter i cyfr kończy się tym samym komunikatem.

Rozumiem, że na stronie logujesz się bez problemów?
Tak,na stronie loguje się bez problemu.Mam problem tylko z androidem.

avatar
Moloch2 | 2012-09-05 11:47

[quote="Moloch2":66a6obcr]Nie posiadam znaków specjalnych w haśle, jest to ciąg liter. Próba zmiany hasła składającego się z liter i cyfr kończy się tym samym komunikatem.

Rozumiem, że na stronie logujesz się bez problemów?
Tak,na stronie loguje się bez problemu.Mam problem tylko z androidem.[/quote:66a6obcr]
OGROMNE DZIĘKI za pomoc!Problem rozwiązany.Jesteście WIELCY :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: