MPK Kraków, rozkład na 20 czerwca!!

avatar
lukasz_19_89_ | 2014-06-20 07:12

Jestem użytkownikiem płatnej wersji JAVA na telefon komórkowy. Płacę 20 zł rocznie za możliwość aktualizacji i wyszukiwanie połączeń.
W dniu dzisiejszym zainstalowałem aktualizację MPK dla miasta Kraków. I co?! Okazało się, że jest to aktualizacja dla NORMALNEGO DNIA TYGODNIA, natomiast MPK w dniu dzisiejszym jeździ według rozkładów SOBOTNICH!!
To już nie pierwszy taki icydent odnośnie rozkładów. Poza tym aktualizacja nie ukazuje się na czas (po godzinie zmiany daty), a były przypadki, że czasami dopiero przed południem była dostępna, pomimo, że na stronie MPK Kraków zmiany rozkładów są zapowiadane z wyprzedzeniem.
Dodatkowo nikt nie odpowiada na maile wysłane na adres podany na stronie...
Może Administrator tego forum będzie potrafił się ustosunkować do mojego posta i powiedzieć za co ZŁODZIEJE bierzecie tyle pieniędzy odemnie za możliwość aktualizacji aplikacji, skoro nie spełniacie podstawowych warunków?! Czy mam w końcu swoje problemy zgłaszać do UOKIK i pociągać WAS do odpowiedzialności?! Bo innego rozwiązania na chwilę obecną nie widzę...

avatar
lass | 2014-06-20 10:15

Jak wchodzisz na rozkład na stronie MPK, to też musisz wybrać sobotę. Jedynie niektóre linie aglomeracyjne mają rozkład specjalny i te w aplikacji też dobrze się wyświetlają. Dziś Twoje żale akurat nie maja racji bytu.