Moje uwagi odnośnie aplikacji

avatar
theal | 2007-11-30 15:33

1. Przydalyby sie oznaczenia dotyczace np. zjazdow do zajezdni mieszkam w okolicy owej i roznie zdaza mi sie wracac do domu a nie chce mi sie chodzic do wszystkich tabliczek w polaczeniu i czytac kazdej... i przydaly by sie jeszcze kursy z zajezdni i do zajezdni jakie wykonuja dzieki temu rozklad jest bardziej urozmaicony
2. Podzial na dni moze sie wydawac klopotliwy poniewaz jest np. sroda i jest swieto i rozklady sa wg. niedzielnych... a tu patrzysz i nie pomyslisz zeby ustawic aby podgladalo niedziele a nie zaznaczona srode - to moze byc problem zwlasza gdy w taki dzien sie czlowiek spieszy jak najszybciej dojechac np. do rodziny na impreze
3. nie mam auta i rozklad jest naprawde pomocny a zauwazylem ze wroclaw jest szybko aktualizowany a nie tak jak na innej stronie a czesto zdaza mi sie byc pijanym dlatego wlasnie samochodu nie preferuje ;d

avatar
Demolkaq1 | 2008-07-02 18:30

Nawiązanie do tematu "Moje uwagi odnośnie aplikacji":
Chcialambym zaproponowac aby po wejsciu w funkcje "Pokaz rozklad", nastepnie "Podaj nazwe linii" mozna bylo wpisac przystanek docelowy/ ulice przy ktorej sie zatrzymuje środek komunikacji, a nie tylko numer autobusu/ tramwaju ktorym ma sie zamiar jechac... mysle ze ułatwiloby to poruszanie sie po miescie. Nie czesto korzystam z MPK w Gdansku, i nie znam wszystkich lini ktore moglby by mnie dowiezc na miejsce. a tak po wpisaniu przystanka docelowego ktory jest w spisie danej linii wyskoczylyby linie ktorymi sie tak dostane, obojetnie czy krotsza czy dluzsza droge.

Prosze o rozpatrzenie mojej uwagi.
Dziekuje.

avatar
mostow | 2008-07-03 15:18

A ja mysle ze lepszym rozwiazaniem w "Pokaz rozklad" byloby umiescic tam wszystkie linie z podzialem na tramwaje, autobusy i nocne i wtedy wybiera sie linie a nie samemu wpisuje. Jeszcze lepiej byloby gdyby kazda linia byla tam opisana przystankami koncowymi. A co do podzialu linii przydalyby sie linie bezplatne do hipermarketow :) Albo mozliwosc edycji rozkladu albo stworzenie nowego za pomoca tej aplikacji. Troche duzo mam tych zyczen, ale mam nadzieje ze sa realne i pomalu beda wprowadzane.