Ciekawe, bo na oficjalnej stronie jest tak, jak w aplikacji i podejrzewam, że na wiacie przystankowej również nie będzie inaczej.
http://www.kzkgop.pl/rozklady/frame.php?kat=T28_20061201&nr=15&kier=1
Ciekawe, bo na oficjalnej stronie jest tak, jak w aplikacji i podejrzewam, że na wiacie przystankowej również nie będzie inaczej.
[url:3txe5tdo]http://www.kzkgop.pl/rozklady/frame.php?kat=T28_20061201&nr=15&kier=1[/url:3txe5tdo]
to nie znaczy, że trzeba powielać błąd, bo wszystkie inne linie maja prawidłowo i teraz jak szukasz połączeń to musisz dodawać dla tej osobno
np. na kzk go jest poprawnie: http://78.8.8.20/kzkgo/cgi-bin/kzkgo.cgi?start_input=Go%B3on%F3g+Manhattan&start=464&koniec=468&godzina=12&minuty=18&wyj_przyj=wyj&data=2008-11-24&czas_na_przesiadke=2&x=117&y=21
EDIT: Zgłosiłem to do kzk gop i poprawili: http://78.8.8.20/rozklady/start.php?kat=T28_20061201
Aha, rzeczywiście, inne linie mają poprawną nazwę, nawet na stronie oficjalnej. Czyli rzeczywiście trzeba poprawić błąd.
Zgłosiłem to do kzk gop i poprawili: http://78.8.8.20/rozklady/start.php?kat=T28_20061201
Jeszcze dzisiaj zaktualizuje rozkład
przystanek Golonog Manhatan, powinno byc Golonog Manhattan, utrudnia to wyszukiwanie polaczen