Bardzo często się zdarza [GOP] że na jednym przystanku np. Gliwice Toszecka są trzy słupki i do każdego dopasowanych jest kilka linii, co uniemożliwia usunięcie tego słupka. Czy istnieje możliwość ich scalenia? Przystanek o którym mówię, wygląda następująco:
GLIWICE TOSZECKA: Słupek 1: 187 Słupek 2: bez linii Słupek 3: 32, 32N, 71, 126, 197, 677, 692, 699, 702, 710, 932 Słupek 4: 224, 624 Słupek 5: 187 (przypuszczalnie odwrotnie do wcześniejszej 187, 187 to linia okrężna) Słupek 6: bez linii.
W tej chwili słupki 2 i 6 zostają przeze mnie usunięte - a 1,3,4 i 5 należało by scalić.
admin | 2013-03-12 14:11
W edytorze współrzędnych http://www.mmpk.info/edytor_gps,84,9.html po wybraniu przystanku należny wybrać opcję Połącz słupki i wskazać słupek z którym chcemy go połączyć.
Bardzo często się zdarza [GOP] że na jednym przystanku np. Gliwice Toszecka są trzy słupki i do każdego dopasowanych jest kilka linii, co uniemożliwia usunięcie tego słupka. Czy istnieje możliwość ich scalenia? Przystanek o którym mówię, wygląda następująco:
GLIWICE TOSZECKA:
Słupek 1: 187
Słupek 2: bez linii
Słupek 3: 32, 32N, 71, 126, 197, 677, 692, 699, 702, 710, 932
Słupek 4: 224, 624
Słupek 5: 187 (przypuszczalnie odwrotnie do wcześniejszej 187, 187 to linia okrężna)
Słupek 6: bez linii.
W tej chwili słupki 2 i 6 zostają przeze mnie usunięte - a 1,3,4 i 5 należało by scalić.