Jak dodać własną linię do aplikacji na androida

avatar
freddy2 | 2013-04-11 13:36

Jak w temacie. Stworzyłem swoją linię w edytorze na stronie mmpk. Mam problem ponieważ nie wiem jak teraz dodać ją do aplikacji w telefonie (Android 4.0). Pomoże ktoś?

avatar
gop | 2013-04-17 19:46

Zespół mobileMPK:
Pracujemy już nad dodaniem tej funkcji na Androida.
Ja już od listopada czekam na nią;)

avatar
admin | 2013-04-18 10:20

Funkcja ta pojawi się w najnowszej wersji aplikacji, która zostanie udostępniona w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.

avatar
infernal92 | 2013-05-08 02:06

Witam :)

W specyfikacji apki 1.16.167 pisało że jest już możliwe pobieranie własnych rozkładów i pakietów, oraz rozkładów udostępnionych przez innych.
Jak to zrobić? Czy być może jest to jeszcze w fazie testów?

No i takie pytanko 2, (jak będziecie mieli chwilę więcej na tłumaczenia :D) jest możliwość dodawania adnotacji do poszczególnych kursów w edytorze? Np. Kurs Skrócony, Kurs do ..., kurs wykonany poj. niskopodłogowym itd.?

Lub dodawania kursów wariantowych?
Np. linia 32 [GOP]
Trasa zwykła:
* Przyszówka Kaplica
* Łabędy Osiedle
* Łabędy Dworzec PKP I

Trasa wariantowa:
* Przyszówka Kaplica
* [u:1yh8tde6]Łabędy Partyzantów[/u:1yh8tde6]
* [u:1yh8tde6]Łabędy Wolności[/u:1yh8tde6]
* Łabędy Dworzec PKP I

Tak jak jest to w aplikacji (android), czyli także kursywa i żółte tło.

avatar
admin | 2013-05-08 09:32

Opcja pobierania własnych rozkładów jest dostępna w wersji 1.16.167.
Aby pobrać własną linię podczas aktualizacji/pobierania miasta należy kliknąć na miasto i rozwinie się menu z dostępnymi liniami.

avatar
paweld | 2013-05-09 13:05

Czy będzie możliwość wprowadzania opisów do poszczególnych kursów w edytorze? Chyba, że jest już taka funkcja?

PS. Udostępniłem rozkład linii Ł - Komunikacja Miejska Łomianki na odcinku honorowania biletów okresowych ZTM Warszawa (Metro Marymont - Park Młociński).

avatar
admin | 2013-05-09 13:21

Czy będzie możliwość wprowadzania opisów do poszczególnych kursów w edytorze? Chyba, że jest już taka funkcja?
Wszystko zależy od tego czy własne linie będą cieszyć się dużą popularnością w wersji na Androida.

avatar
yaniya | 2013-09-23 08:22

I really like your way of expressing the opinion and sharing the information.



http://www.pass-4sure.info/braindumps/N10-005.html