Łódź - rozkład przystanku

avatar
ab0012 | 2010-04-11 19:16

Od kilku wersji obserwuje pewne problemy z rozkładem.

Łódź.
Wybierz: Rozkład przystanku
Wpisz: "lut"
Wybierz z listy: "Zachodnia / Lutomierska"

Akurat obecnie mam wpisy: "16A - Kurczaki" (ok), "16A - plac Kilinskiego (Zgierz)" (16A nie jeździ do Zgierza), "99A - Augustów" (??), "99A - Wycieczkowa" (???), "3 - Kurczaki" (też nie), "11 - Helenówek", "11 - Chcocianowice / Ikea".

Rozkłady wgrane: 2, 3, 6, 11, 16A, 57, 81, 87, 99A
Wychodzi na to, że na liście kursów z przystanku coś się miesza - ale co powiedzieć nie umiem.

Pozdrawiam

avatar
admin | 2010-04-26 15:46

Spróbowałem powtórzyć błąd ale niestety mi się nie udało.
Czy możesz sprawdzić czy błąd nadal występuje?
Jeśli tak to proszę o informację o jakiej godzinie sprawdzasz rozkład?

avatar
ab0012 | 2010-05-08 15:37

Mimo wszystko u mnie ponownie to samo.
Świeża aktualizacja z dziś, z układem linii z edytora.
Wybrane linie: 2, 3, 6, 11, 15, 46, 46A, 57, 81, 85, 87, 99A, N5.

http://i41.tinypic.com/k4tedx.png
I tak znów sprawdzam przystanek Zachodnia / Lutomierska. Jest to przystanek problematyczny gdyż tak na dobrą sprawę to 4 osobne przystanki: tramwajowe (5 linii), autobusowe (7 bądź 8 linii zależnie od kierunku).

Błędy:
Foto 4. 3 (nie na Kurczaki), 99A (nie na Kurczaki), 3 (nie na Plac Kilińskiego Zgierz) i 99A (nie na Helenówek)
Foto 5. 3 (nie na Kurczaki), 6 (nie na Dąbrowskiego), 2 (nie na Kurczaki) i 2 (nie na Plac Kilińskiego Zgierz)
Foto 6. 2 (nie na Plac Kilińskiego Zgierz), 2 (nie na Kurczaki), 3 (nie na Helenówek), 6 (nie na Chochoła), 11 (nie na Chocianowice).

Teoretycznie kierunek 11 na ostatnim foto jest prawidłowy (w sensie krańcówki) ale patrząc, że przystanek Piotrkowska/Brzeźna jest przystankiem jednostronnym skierowanym od Chocianowic, to jest ewidentny błąd.
Tak samo ciekawostką jest skierowanie z jednostronnego przystanku 2 w dwa zupełnie różne kierunki. Kurczaki taka dwójka ma za plecami, Zgierz przed. Ale nie jedzie ani tu, ani tam.

Przepraszam za rozmazane linie na screen'ach ale zrzucanie ich emulowanym, wolnym COMem z telefonu nie da pożądanego, idealnego rezultatu.