Wypadałoby podać jakieś konkrety.
Z niewyjaśnianych do tej pory przyczyn dla Krakowa wgrał się rozkład Radomia:)
Jeszcze dzisiaj postaramy się naprawić błąd.
Gdy wchodzę w "Wyszukaj połączenia" mam podać fragment nazwy przystanku.
Wpisuje więc "Warsz" z myślą że wyskoczy ul Warszawska a ku mojemu zdziwieniu wyskakuje Warsz[color=#FF0000:3hi12i6m]O[/color:3hi12i6m]wska.
Na stronie Krakowskiego MPK w wykazie ulic co prawda nie ma takiej no ale krakowianie wiedzą że takowa jest pod Politechniką. Obok na Pawiej zatrzymują się linie 130, 501 itp.
W każdym bądź razie Warszowskiej pisanej przez "O" nie posiadamy
Edit:
Przepraszam, mój błąd, faktycznie to ja zjadłem literkę.
Co do przystanku Warszawska to takiego nie ma w Krakowie.
Natomiast jest przystanek Warszówka który właśnie aplikacja znajduje - po usunięciu polskich liter wyświetla Warszowka (nie Warszowska )
Jak dla mnie aplikacja działa poprawnie.
W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać.
Jeszcze niedawno korzystałem z serwisu beż żadnych problemów, aż tu dziś nie rozpoznaje wielu przystanków w Krakowie