Brak możliwości pobrania pliku ".jad" ze strony

avatar
Tymek | 2010-01-06 22:51

Chciałbym zgłosić brak możliwości pobrania pliku w wersji ".jad" bezpośrednio ze strony. Mi oczywiście aplikacja już hula na telefonie, ale byłem zmuszony ją pobrać przez WAP. Nie wiem jak to jest w przypadku innych rozkładów, ale rozkład GOP jest możliwy do pobrania ze strony tylko w wersji ".jar". Widać to chociażby w miejscu gdzie mamy już przygotowane linki z programami do pobrania - obok ".jar" pojawia się rozmiar pliku, a obok ".jad" już się ta informacja nie pojawia. Owszem coś się pobiera, ale jest to jakiś inny plik o nieco dziwnym rozmiarze 287 B - zdecydowanie za mało. Piszę o tym, bo wiadomo... po co płacić operatorowi za połączenie z WAP jeśli można pobrać na kompa i wrzucić na kartę pamięci, przesłać kablem czy za pomocą bluetooth.

avatar
Tymek | 2010-01-15 19:09

Ja się na prawdę bardzo cieszę, że rozkład jazdy dla GOP jest tak często aktualizowany, ale zróbcie coś z możliwością pobierania pliku ".jad" ze stronki.

avatar
admin | 2010-01-25 11:12

Plik jad jest to plik z informacją o aplikacja (stąd jej niewielki rozmiar). Sama aplikacja znajduje się w pliku jar.
Aby wgrać aplikację na telefon z komputera w większości przypadków należny zgrać oba pliki.