Błąd pokazywania autob. wysokopodłogowych 64 w Bydgoszczy

avatar
kurdi | 2016-05-09 13:53

Witam,

Chciałbym zgłosić błąd, który występuje w każdej nowej wersji i niestety nie jest eliminowany. Chodzi mi o rozkład linii 64 w Bydgoszczy. W rozkładzie MPK są zaznaczone autobusy wysokopodłogowe zupełnie odwrotnie niż jest to podane w oficjalnym rozkładzie jazdy na stronie ZDMiKP w Bydgoszczy :?

Myślę że warto by było w końcu ten błąd naprawić i pozaznaczać pojazdy wysokopodłogowe linii 64 aby zgadzały się ze stanem faktycznym. Nie wiem, być może błędnie podane jest na stronie ZDMiKP, a MPK podaje prawidłowo. Nie jestem w stanie tego sprawdzić. Ale denerwuje mnie ta rozbieżność. Bardzo bym prosił sprawdzić to i zrobić tak, aby pojazdy wysokopodłogowe linii 64 w rozkładzie MPK pokrywały się z rozkładem ZDMiKP.

Z góry dziękuję za interwencję i pozdrawiam
Krzysztof z Bydgoszczy

avatar
kurdi | 2016-05-18 16:59

Czy ktoś z łaski swojej raczy się w końcu zainteresować moim problemem :?: :twisted:

Jakiś czas temu wyszły nowe wersje rozkładu dla Bydgoszczy, a problem z oznakowaniem autobusów wysokopodłogowych linii 64 pozostaje bez zmian :x

Bardzo proszę coś z tym zrobić, to to jest niedopuszczalne. Nie powinno być tak, że program MPK pokazuje autobusy wysokopodłogowe zupełnie ODWROTNIE niż jest to podane na stronie ZDMiKP Bydgoszcz. Bardzo to jest irytujące i proszę o poprawienie tego błędu!! Chyba aż tak dużo nie wymagam, nie sądzicie :?:

avatar
kurdi | 2016-05-23 18:41

I dziś kolejna nowa wersja rozkładu MPK dla Bydgoszczy, a autobusy wysokopodłogowe linii 64 nadal oznaczone zupełnie odwrotnie niż na stronie ZDMiKP. Ręce opadają. Śmiech na sali i kompletna ŻENADA!!! :twisted:

avatar
admin | 2016-05-24 11:30

W dniu dzisiejszym błąd został poprawiony.

avatar
kurdi | 2016-05-24 20:30

W dniu dzisiejszym błąd został poprawiony.

No nareszcie! Bardzo mnie ten fakt dziś ucieszył. Teraz w końcu jest dobrze podane w legendzie że oznaczone autobusy to składy niskopodłogowe, a nie wysokopodłogowe. Uważam że to był bardzo duży mankament wprowadzający pasażerów w błąd. Ale dodam że od zawsze tak nie było (a korzystam z waszej aplikacji od lutego b.r.). Dopiero jakoś od marca ten błąd się wkradł i nie chciał odpuścić. Bardzo mnie to irytowało, dlatego napisałem na tym forum.
Teraz jest wszystko w porządku, jedyne co mnie martwi to że tak często wychodzi aktualizacja dla rozkładu w Bydgoszczy :? Co pojawi się jakaś nowa turystyczna linia na weekend albo z okazji targów wod-kan, to od razu aktualizacja. Uważam że za często...

Pozdrawiam
Krzysztof z Bydgoszczy